1:5
- : -
TROOPERS

Aligators Klobouky - TROOPERS 6:8
11. Antonín Šmerák, 20. Pavel Zbořil, 20. Viktor Kejík, 22. Lukáš Gregr, 34. Lukáš Gregr, 55. Antonín Šmerák - 13. Tomáš Pavla, 28. Jiří Knotek, 34. Jiří Knotek, 44. Daniel Minich, 46. Jiří Koutný, 50. Jiří Knotek, 53. Jiří Knotek, 55. Jiří Koutný; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Michal Prokeš 14 - Jan Chrást 14; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:5;
58:42
Troopers mají míček pod kontrolou a kombinují..
57:32
Zbývají poslední 3 minuty, zvládnou se zápasem Aligátoři něco udělat?
56:39
Gremmel trefuje tyč!
55:51
Troopers vyvezli balónek a domácí se zatím k ničemu nedostali.
55:10
Aligators se opět mohou přiblížit vyrovnání, jelikož mají další přesilovku..
55:09
Vyloučen hráč #19 Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za držení.
54:10
Snížení o gól však trvalo jen chvíi a Troopers jdou opět do dvoubrankového vedení.
54:09
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #27 Petr Kadlec (6:8).
54:01
Kombinace Gregra se Šmerákem a rázem je to o jeden gól!
54:00
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #22 Antonín Šmerák, asistoval #87 Lukáš Gregr (6:7).
52:58
Timeout Aligators Klobouky
52:58
Vyloučen hráč #82 Martin Fajt družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
52:15
Skvělou střelu Kejíka vychytal Chrást a z následující šance Troopers zvyšují skóre na 5:7.
52:14
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #98 Jan Kramář (5:7).
49:26
Kombinace Kadlece a Knotka končí gólem druhého jmenovaného. Máme tu hattrick!
49:25
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (5:6).
48:14
Velká šance Krále, kterou však ke smůle domácích chytá Chrást.
47:35
Výborný blok Svobody a rozehrání pro Troopers.
46:29
Nebezpečná střela Chmely letěla bohužel nad..
45:33
Trma vrma v brankovišti Aligators, kterou využívá Koutný a Troopers vyrovnávají!
45:32
43:50
Kejík si zahrál na gólmana a vytáhl dorážku Koutného z brankové čáry, následující akce však už končí gólem Troopers.
43:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #19 Jan Daler (5:4).
41:57
Dvojitá šance pro Koutného, jednou skvělý Prokeš, podruhé mimo.
38:13
Zbořil vybojoval vokný úder a k balónku se tak dostanou domácí.
36:35
Spousta balónků lítá do předbrankového prostoru Aligators, ale ti ovšem velmi dobře odkopávají a hasí příležitosti hostů.
33:48
Aligátoři hezkou kombinací odskočili na rozdíl 3 gólů, ale Troopers okamžitě snižují!
33:47
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #12 Jiří Koutný (5:3).
33:38
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #89 Tomáš Jedlička (5:2).
32:47
Domácí jsou v plném počtu a přesilovka zůstává nevyužita.
30:48
Troopers dostávájí možnost k většímu snížení stavu.
30:47
Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
27:47
Nevýraznou pasáž zápasu utnula Knotkova tvrdá střela k tyči a Troopers snižují!
27:46
26:39
Na dnešní utkání si našlo cestu 55 diváků. Děkujeme!
26:03
Hra se přelévá ze strany na stranu, avšak bez nějaké výrazné šance.
24:02
Pasáž plná nepřesností, ale na balónku se nyní více drží hosté.
21:02
Šmerák nejprve odzbrojil Kadlece, následně založil skvělou akci, kterou zakončil Gregr do poloodkryté branky!
19:50
Neskutečný závěr první třetiny v podání domácích! Nejprve přesná střela Zbořila, poté střela Kejíka a třetina končí stavem 3:1 pro domácí!
19:48
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:1).
19:11
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #8 Mikuláš Svoboda (2:1).
17:19
Aligátoři drží balónek, ale střela přišla pouze jednu a tu kryje Chrást.
16:28
Troopers přesilovku nevyužili, co teď Aligators?
16:27
Vyloučen hráč #38 Jan Grábl družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:53
Nebezpečná teč Jedličky před brankou šla těsně vedle.
15:28
Krásná střela Grábla však zastavuje konstrukce Prokešovi klece!
14:14
Aligátoři se teď usídlili na soupeřově polovině, ale zatím bez střelby.
12:11
Další akce už končí gólem. Průnik zakončil Pavla backhandovou střelou nad nohu Prokeše.
12:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #37 Tomáš Pavla, asistoval #27 Petr Kadlec (1:1).
11:45
Další nebezpečná akce, tentokrát v podání Troopers!
10:34
Standartka z rohu jako z učebnice a Antonín Šmerák otevírá skóre!
10:33
09:53
Hosté hru uklidňují a odebírají se k postupnému střídání
08:05
Šnace střídá šanci a diváci mohou sledovat skvělé utkání!
04:53
Troopers se dostali k nebezpečným střelám, avšak ty šly do bloku nebo jim vystavil stopku skvělý Prokeš!
03:43
Vyloučen hráč #89 Tomáš Jedlička družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
03:35
Střela Zbořila olízla tyčku, poté však následuje první vyloučení a přesilovka pro Troopers.
02:09
První volný úder pro domácí, střela šla však do bloku.
01:05
Domácí se rychlou rozehrávkou dostali k první střele na branku, Chrást v poklidu chytá.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Ondřej Beránek, Martin Fajt, Jiří Koutný, Jiří Knotek, Jan Grábl
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky: brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Ondřej Lorenc, František Chmela, Pavel Zbořil, Matyáš Zouhar, Jakub Gremmel