0:5
1:10
- : -

1.MVIL Ostrava - FBC Vikings Kopřivnice 2:18
15. David Štirba, 53. Jaroslav Kaprál - 3. Jakub Kostelník, 13. Jan Toman, 18. Jakub Kostelník, 31. Martin Nehera, 32. Jakub Kostelník, 32. Tomáš Janek, 33. Robert Socha, 39. Jakub Kostelník, 43. Jakub Kostelník, 44. Ondřej Holaň, 51. Vítězslav Kríž, 52. Jan Toman, 52. Robert Socha, 53. Ondřej Holaň, 55. Tomáš Janek, 55. Jan Toman, 57. Vojtěch Zátopek, 60. Ondřej Kubátko; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 31; zásahy brankářů: Jiří Michálka 13 - Jakub Strakoš 6, Adam Strouhal 9; po třetinách: 1:3, 0:5, 1:10;
Komentář domácích Komárek Martin (Asistent trenéra):
První třetina poměrně vyrovnaná, pak přišel kolabs, dostali jsme 3 góly v oslavení a už jsme se vezli. Děkujeme soupeřovi za zápas a divákům za podporu
Komentář hostů Monsport Jan (Trenér):
Zápas v naší režii. Mrzí nás, že nepotkáváme MVIL, takový jaký byl v minulých sezónách. Každopádně jim přejeme mnoho štěstí do dalších bojů. Děkujeme za zápas
60:00
Střely ve 3. části: 6:13
60:00
59:51
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #16 Jan Toman (2:18).
56:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vojtěch Zátopek, asistoval #5 Jakub Kostelník (2:17).
56:18
Vyloučen hráč #56 Michal Terez družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman bez asistence (2:16).
54:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (2:15).
52:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #16 Jan Toman (2:14).
52:02
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Jaroslav Kaprál, asistoval #11 Vojtěch Valigůra (2:13).
51:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #15 Tomáš Janek (1:13).
51:34
50:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Vítězslav Kríž, asistoval #7 Robert Socha (1:11).
42:44
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (1:9).
38:20
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #8 Jakub Kresta (1:8).
36:30
Hra se přelívá ze strany na stranu

33:32
Vyloučen hráč #17 Jan Baďura družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
32:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (1:7).
31:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #9 Vítězslav Kríž (1:6).
31:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #11 Martin Nehera (1:5).
30:00
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera, asistoval #16 Jan Toman (1:4).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Adam Strouhal družstva FBC Vikings Kopřivnice
29:31
Vyloučen hráč #44 Jan Kafna družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:37
Vyloučen hráč #92 Stanislav Ovčačík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
14:20
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 David Štirba, asistoval #56 Michal Terez (1:2).
12:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #11 Martin Nehera (0:2).
12:31
Toman Jan nekompromisně zakončil do šibenice
12:08
Vyloučen hráč #56 Michal Terez družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.