5:4
4:8
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - FBK Atlas Blansko 12:15
8. Vojtěch Šmíd, 9. Petr Stolín, 15. Štěpán Kapoun, 26. Vojtěch Šmíd, 31. Vojtěch Šmíd, 33. Petr Minář, 34. Vojtěch Šmíd, 37. Vojtěch Šmíd, 53. Vojtěch Šmíd, 55. Jan Machatý, 58. Petr Minář, 60. Patrik Jurco - 13. Vojtěch Fedra, 18. František Fedra, 19. Lukáš Kučera, 22. Milan Ducar, 23. Lukáš Kučera, 27. Denis Müller, 38. František Fedra, 45. František Fedra, 45. Lukáš Kučera, 46. Lukáš Kučera, 47. Lukáš Kučera, 50. Šimon Borek, 55. Vojtěch Fedra, 58. Lukáš Kučera, 60. Lukáš Kučera; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:6; využití: 2:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 16 - David Tenora 20; po třetinách: 3:3, 5:4, 4:8;
Komentář domácích Šmíd Martin (Asistent trenéra):
Dnes vyrovnaný zápas, kdy o výsledku utkání rozhodl začátek třetí třetiny. Zápasu by určitě slušela více remíza. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Dnešní utkání se hrálo ve velkém tembu a bylo hodně fyzicky náročné. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a soupeř dnes odehrál velmi dobré utkání. Jsme rádi, že máme v našem týmu individuality, které jsou schopné takové zápasy rozhodovat, ale dnes jsme podali hlavně týmový a bojovný výkon. Děkujeme soupeři, divákům a pokračujeme dál v naší cestě.
60:00
Střely ve 3. části: 11:7
60:00
59:48
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (12:15).
59:44
Vyloučen hráč #62 Milan Ducar družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
59:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (12:14).
59:20
Jurco backhandem zametl míček do šibenice.
57:52
57:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #23 Petr Stolín (11:13).
57:14
Minář vymetl šibenici a snižuje rozdíl na dvě branky.
54:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #93 Jan Machatý, asistoval #7 Petr Minář (10:13).
54:42
OT odpovídá na gól hostů brankou hned z další akce.
54:41
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (9:13).
53:07
Minář teď sice dostal balónek do brány, ale branka kvůli faulu neplatí.
52:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #20 Pavel Horák (9:12).
52:33
Šmíd kompletuje druhý hattrick!
49:47
Fanoušci se ozývají aby podpořili domácí. Atmosféra je skvělá.
49:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #12 Vojtěch Fedra (8:12).
48:43
Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:10
Kapoun trefuje tyč!
46:16
A hosté během pár vteřin vedou o tři branky.
46:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (8:11).
45:56
44:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (8:9).
44:54
A hosté jsou během pár vteřin ve vedení.
44:12
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (8:8).
44:12
V oslabení se prosazuje František Fedra a srovnává skóre.
42:40
A máme tu další přesilovku domácích.
42:38
Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky.
37:27
Vojtěch Fedra našel z otočky úplně volného Frntiška Fedru a ten skóruje.
36:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd bez asistence (8:6).
36:39
Šmíd po samostatném průniku podél pravého mantinelu střílí svůj pátý gól a zvyšuje na 8:6.
33:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (7:6).
33:33
Domácí proměňují přesilovku a dostávají se do vedení.
32:50
Vyloučen hráč #7 Martin Hatala družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
32:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #14 David Čížek (6:6).
32:09
A je srovnáno. Minář využil své rychlosti a zakončil pod honí tyč.
30:57
30:57
Jurco vybojoval míček za bránou a nahrál před bránu kde Šmíd bez větších potíží zakončil.
28:08
Minářovi ani Čížkovi se teď nepodařilo dorazit míček do brány, brankář hostí si s dorážkou poradil.
26:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #61 Denis Müller, asistoval #5 Šimon Borek (4:6).
25:03
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #9 Jan Horák (4:5).
25:03
Šmíd po skvělé kombinaci s Horákem dostává svůj tým na dostřel jediné branky.
23:39
Vyloučen hráč #27 Ondřej Langr družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za špatné střídání.
22:52
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
22:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #13 Patrik Crla (3:5).
21:40
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar, asistoval #53 Ondřej Koumar (3:4).
21:40
Koumar našel skvělou přihrávkou Ducara a ten už neměl těžkou práci.
17:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (3:2).
14:43
Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
14:23
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #28 Patrik Jurco (3:1).
14:23
Kapoun se z prostoru před bránou prosadil ze technicky brilantně provedenou střelou  ze vzduchu.
12:22
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #57 David Čermák (2:1).
12:22
Po  nepřehledné situaci před bránou OT se z otočky prosazuje Vojtěch Fedra.
10:13
Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
10:13
Domácí mají šanci navýšit skóre v přesilovce.
08:24
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #23 Petr Stolín, asistoval #6 Matěj Tesař (2:0).
08:24
Stolín má dnes zřejmě dobrý den. Po ranním dvojitém úspěchu s juniory si udělal radost gólem do Tenorovy sítě.
07:10
07:10
Šmíd vymetl pavučinu v rohu Tenorovy brány.
04:40
Hrdlička právě podržel domácí parádním zákrokem.
02:42
Utkání je od prvních minut ve vysokém tempu.
01:02
Hokejka Jana Horáka navštívila strop místní haly, zůstala však celá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Patrik Crla, David Čermák, Lukáš Kučera, František Fedra, Vojtěch Fedra
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Tomáš Dryml, Štěpán Kapoun, Vojtěch Šmíd, Patrik Jurco, Jan Horák
00:00
Vítáme Vás u online přenosu z utkání Fbk Orlicko Třebovsko vs FbK Atlas Blansko. Přejeme Vám příjemnou zábavu.