1:1
2:3
1:0

FBC Česká Lípa B - Florbal Sokolov 6:5p
5. Jan Bureš, 20. Jan Bureš, 33. Petr Procházka, 42. Vojtěch Legner, 56. Vojtěch Legner, 62. Vojtěch Legner - 2. Aleš Hoch, 27. Jan Šafránek, 46. Štěpán Mosler, 46. Stanislav Hykš, 49. Štěpán Mosler; rozhodčí: Petr Neumaier - Lukáš Mucha; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 12 - Ondřej Heimerle 19; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:3, 1:0;
Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér):
Zajimavý zápas z obou stran. Začátek nebyl podle našich představ. Soupeř hrozil z brejkových situací. Naše klidné vedení překazily zbytečná a hloupá vyloučení, která navíc rozpoutala u některých hráčů emoční bouři a přestali se soustředit na svou hru a herní plán. Soupeři děkujeme za večerní utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Mosler Štěpán (Trenér):
Kvalitní výkon do obrany jsme si zkazili v závěru utkání dvěmi fatály. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 2:1
61:34
61:34
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #7 Jan Bureš (6:5).
59:54
Zápas je do poslení chvíle hodně emotivní.
59:28
Vyloučen hráč #4 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:45
Domácí mají standartku před bránou soupeře.
57:39
Vyloučen hráč #37 Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
56:45
Týmy se střídají v protiútocích.
55:34
Timeout FBC Česká Lípa B
55:30
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #63 Vojtěch Legner bez asistence (5:5).
52:55
Hra je ted z obou stran velmi tvrdá.
51:45
Domácí se snaží co nejvíce střílet, ale branka zatím nepadla.
50:00
Jirka ted chytá nebezpečnou střelu z výjezdu.
48:47
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #29 Matouš Tesař (4:5).
48:47
Hosté se dostávají do vedení střelou od mantinelu z půlky.
47:55
Hanzalík střílí,ale přestřeluje.
47:35
V této fázi zápasu se neděje nic zajímavého.
45:57
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš bez asistence (4:4).
45:47
41:20
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #13 David Böhme (4:2).
41:20
Úžasná střela Legnera z první  končí golem.
40:20
Rychlé tři přihrávky hostů a střela mimo branku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:5
40:00
38:56
Nebezpečná střela Moslera nekončí golem.
36:08
Hosté rozehrávají na své polovině.
34:30
Zátka vybojoval balon,běží po mantinelu,nahrává na střed,ale balon nikdo netrefuje.
32:00
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #41 Josef Hanzalík (3:2).
32:00
Procházka střílí z půlky a dává gol.
28:55
Rychlý útok domácích končí v rukách golmana.
28:33
Jirka si připisuje další tři úspěšné zákroky.
27:48
Hosté se drží v útočné polovině.
26:48
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #30 Jan Šafránek, asistoval #2 Lukáš Konvalina (2:2).
24:05
Přesilovka domácích přináší hodně střel, ale žádná nekončí golem.
23:11
Nebezpečná střela Procházky jde těsně vedle tyčky.
22:30
Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:26
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #7 Jan Bureš, asistoval #63 Vojtěch Legner (2:1).
18:10
Flekl střílí.
13:55
Hosté v rychlém protiútoku, ale domácí golman chytá.