3:4
0:1
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:9p
4. Prokop Ferdan, 6. Vojtěch Wiener, 7. Jakub Kárník, 18. Šimon Stránský, 37. Vojtěch Wiener, 51. Jakub Kárník, 53. Radek Valeš, 55. Šimon Stránský - 16. Jakub Jirsa, 25. Ondřej Kopič, 33. Daniel Štěrba, 40. Štěpán Slaný, 44. Radek Krajcigr, 45. Albert Kouba, 51. Jan Peška, 59. Milan Tichý, 62. Václav Vavruška; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 370; zásahy brankářů: Daniel Műck 14 - Marek Netopilík 8; po třetinách: 4:1, 1:3, 3:4, 0:1;
65:00
Střely celkem FBC Liberec: 16, FBC 4CLEAN Česká Lípa: 23.

61:47
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #50 Štěpán Slaný (8:9).
59:40
Peška střílel, ale domácí brankář si ho pohlídal.
58:56
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #50 Štěpán Slaný (8:8).
58:20
Česká Lípa zkouší hru bez brankáře.
57:45
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
57:00
Peška střílel z pravé strany, ale branku přestřelil.
56:06
Liberec hraje v plném počtu.
55:30
Tichý střílel po rychlé přihrávce, ale branku přestřelil.
54:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský bez asistence (8:7).
54:25
Stránský překvapil při oslabení se vydal přes celé hřiště, oběhl branku a poté vystřelil, ale míček se odrazil před branku. Poté mezi nohama prostřelil brankáře.
54:06
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Janeček družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
54:00
Štěrba střílel z otočky z poloviny hřiště, ale netrefil branku.
53:40
Liberec kombinuje na středu hřiště, dál ho Česká Lípa nepustí.
52:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #28 Šimon Stránský (7:7).
51:41
Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
51:20
Faksa střílel z levé strany, ale trefil pouze hráče před sebou.
50:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #5 Ladislav Pekárek (6:7).
50:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jakub Kárník, asistoval #55 Prokop Ferdan (6:6).
50:32
Skóre máme znovu vyrovnané po brance Kárníka, který byl sám před brankářem a prostřelil ho.
50:00
Mádlo dostal přihrávku od Světlíka a byl sám před prázdnou brankou, ale míček do branky nedokázal poslat.
47:40
Slaný poslal přihrávku na Peška, který stál před brankou, ale ten přihrávku nezpracoval.
46:44
Třetí třetina je velmi vyhrocená a dochází k mnoha potyčkám mezi hráči.
45:44
Pekárek v rychlé protiakci prověřil domácího brankáře, ale ten chytá.
45:40
Stránský šel sám na brankáře, ale trefil pouze jeho tělo.
44:19
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba, asistoval #77 Radek Krajcigr (5:6).
44:19
Karník udělat chybu na středu hřiště a na domácího brankáře šli dva hráči České Lípy, kteří si míček předali a vstřelili branku.
43:21
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr bez asistence (5:5).
43:21
Česká Lípa vyrovnává skore brankou Krajcigra.
42:00
Začátek třetí třetiny se hraje ve vysokém tempu.
39:51
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný bez asistence (5:4).
39:51
Signalizovaný trest pro Stránského za sekaní se ruší vstřelením branky.
39:40
Faksa proveřil střelou z poloviny hřiště hostujícího brankáře, ale ten si střelu pohlídal.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:40
Vavruška poslal prudkou střelu, ale domácí brankář skvělým zákrokem chytá mezi ruku a tělo.
38:10
Tichý střílel z poloviny hřiště, ale netrefil branku.
37:24
Dnešní utkání sleduje 370 diváků.
36:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #9 Radek Valeš (5:3).
36:33
Liberec využívá přesilové hry velmi rychle. Wiener střílí branku po přihrávce Valeše.
36:20
Hraje se derby a hra je velmi vyhrocená a vidíme vyloučení na straně České Lípy.
36:09
Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
34:20
Tichý střílel z poloviny hřiště, ale domácí brankář byl připraven.
32:31
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #55 Jakub Jirsa (4:3).
32:31
Česká Lípa vyčkávala se střelbou na branku, ale nakonec domácího brankáře prostřelil Štěrba.
32:10
Štěrba poslal střelu na domácího brankáře, ale ten chytá.
31:00
Vyloučen hráč #27 Filip Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
31:00
Přesilovou hru si zahraje i Česká Lípa. Smutný fauloval za domácí brankou.
30:10
Jirsa chtěl prověřit domácího brankáře, ale trefil pouze hráče před sebou.
29:35
Světlík v šanci, ale přestřelil branku.
28:40
Vavruška v dobré šanci, ale brance zabránila domácí obrana.
28:00
Hra se zklidnila a Liberec je na míčku.
27:00
Janeček zabránil na poslední chvíli brance hostů, když zastavil míček před brankou.
24:50
Faksa střílel z otočky, ale hostující brankář vyráží mimo hřiště.
24:20
Stránský poslal přihrávku na Kárníka, ale ten nezpracoval.
24:01
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #3 Jan Peška (4:2).
23:20
Česká Lípa kombinuje na středu hřiště, ale nemůže projít před liberecké hráče k brance.
22:10
Slaný střílel z poloviny hriště, ale domácí brankář vyráží hlavou.
21:40
Vavruška v první velké příležitosti druhé třetiny, ale domácí brankář byl připraven.
17:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #94 Jakub Faksa (4:1).
17:33
Faksa našel před brankou Stránského a ten se nemílil.
17:15
Liberec kombinuje za svojí brankou a snaží se dostat do útoku.
15:50
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:1).
15:20
Česká Lípa stupňuje svůj tlak před brankou, ale domácí brankář zatím drží čisté konto.
14:20
Peška obkroužil celou bránu, ale střela z otočky šla mimo bránu.
13:20
Kopič střílel nad branku.
13:00
Vavruška střílel z otočky, ale trefil pouze hráče před sebou.
12:20
Faksa poslal prudkou střelu z poloviny hřiště, ale pouze do těla hostujícího brankáře.
11:00
Valeš střílel, ale trefil pouze tělo hostujícího brankáře. Poté hned v zápětí z pravé strany střílel Wiener, ale brankář si jeho střelu pohlídal.
10:00
Česká Lípa se dostala do šance i při oslavení.
09:30
Česká Lípa velmi dobře brání a vyhání Liberec až za svojí branku.
08:50
Česká Lípa se snaží dorovnat stav, ale pouze fauluje.
08:27
Vyloučen hráč #96 Václav Vavruška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
07:50
Valeš dostal přihrávku v běhu od Wienera, ale skvělým zákrokem ho vychytal hostující brankář.
06:53
Liberec hraje velmi aktivně, a díky tomu dávají další gol.
06:52
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jakub Kárník, asistoval #28 Šimon Stránský (3:0).
06:00
Mádlo poslal střelu do horního roku branky, ale brankář vyráží ramenem.
05:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #28 Šimon Stránský (2:0).
05:00
Liberec si předává rychlé přihrávky před brankou, ale střela na branku žádná.
04:20
Wiener dostal skvělou přihrávku, ale trefil pouze boční síťku.
03:34
Vyloučen hráč #79 Lukáš Staněk družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
03:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #28 Šimon Stránský (1:0).
01:40
Česká Lípa kombinuje před brankou domácích, ale bez střely na branku.
00:55
Smutný jako první prověřil hostujícího brankáře.
00:50
Liberec na úvod utkání hraje na míčku.
00:01
Úvodní buly pro Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Milan Tichý, Štěpán Slaný, Jakub Jirsa, Radek Krajcigr, Jan Peška
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: hráči v poli: Tomáš Dlesk, Vojtěch Janeček, Radek Valeš, Filip Smutný, Vojtěch Wiener