2:1
1:2
- : -

Fbc Strakonice - FBŠ ATT Gorily Plzeň 6:5
11. Vojtěch Houska, 19. Karel Šavrda, 19. Miloslav Blahuta, 28. Tomáš Mareš, 33. Karel Šavrda, 55. Jan Staněk - 12. Jiří Lukasch, 15. Ondřej Budek, 31. Filip Tábořík, 46. Kryštof Lehečka, 48. Vojtěch Hejduk; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 22 - Vojtěch Šimůnek 18; po třetinách: 3:2, 2:1, 1:2;
Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér):
Tak na úvod Strakonice Oléééééééééééééééééééééééééé. Nazdar Jarda zavřeno a Plzeň jede hrát o první místo zase někam jinam :D. Tak teď zase dáme těla dohromady a přístí víkend zase Strakonický válec. Strakonice Olééééééééééééééé. Nazdar. Franta Přib MVF.
Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí):
Utkání, které jsme si i přes oslabenou sestavu prohráli sami. Začátek zápasu z naší strany až moc opatrný, soupeři jsme dovolovali až příliš moc střel z nebezpečných prostor. V poslední třetinš jsme našli správné nasazení, vynutili si drama až do konce, ve kterém jsme bohužel již zápas nezvrátili. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00
Střely ve 3. části: 8:11
60:00
59:06
Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:02
Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
54:48
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #3 Miloslav Blahuta (6:5).
47:03
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #66 Marek Osvald (5:5).
45:59
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (5:4).
45:30
Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
32:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (5:3).
30:33
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #11 Ondřej Budek (4:3).
29:58
Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
27:42
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #32 Vojtěch Houska (4:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:9
20:00
18:47
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #35 Adam Štěpánek (3:2).
18:25
17:41
Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
14:03
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #58 Bořek Ozom (1:2).
12:59
Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za vysoká florbalka.
11:21
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #7 Jiří Lukasch, asistoval #13 Kryštof Lehečka (1:1).
10:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (1:0).