1:4
2:2
- : -

Panthers Praha B U23 - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 3:7
33. David Polcar, 44. Vojtěch Zdrubecký, 55. Tomáš Mánek - 7. Jan Vaněk, 21. Radek Calta, 22. Daniel Pešek, 23. Tomáš Vlček, 31. Tomáš Vlček, 46. Pavel Hamrle, 60. Radek Calta; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Štěpán Hrubý 15 - Jaroslav Jůna 20; po třetinách: 0:1, 1:4, 2:2;
Komentář domácích Weber Štěpán (Trenér):
Dnešní zápas jsme bohužel nezvládli a mrzí to o to víc, že chybělo relativně málo, trvalo nám dlouho, než jsme si ujasnili, jak se tenhle zápas má hrát. Byli jsme ale neproduktivní a v klíčových chvílích jsme měli i smůlu. Pozitivní je ale odmakaný celý zápas, tlak a chuť se do zápasu vrátit. Díky všem za zápas.
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Musíme uznat, že jsme měli i dostatek štěstí. Cinkalo to tam slušne. Na druhou stranu jsme zápas odmakali jako tým, proměnili loženky a udrželi nervík na uzdě. 3 body jsou doma. Díky všem za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:58
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Radek Calta, asistoval #65 Matyáš Moller (3:7).
58:17
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost.
57:07
Vyloučen hráč #33 Lukáš Kratochvíl družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
54:01
Timeout Panthers Praha B U23
54:01
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #44 Jiří Hadamovský (3:6).
47:57
Trestné střílení družstva Panthers Praha B U23 neproměnil #56 Tomáš Mánek.
47:25
Vyloučen hráč #65 Matyáš Moller družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
45:45
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #18 Pavel Hamrle, asistoval #62 Adam Petrák (2:6).
43:27
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #44 Jiří Hadamovský (2:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
32:29
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #57 Marek Leiš (1:5).
30:54
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #73 Martin Benda (0:5).
28:28
Vyloučen hráč #73 Martin Benda družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:38
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #56 Jáchym Prošek (0:4).
21:46
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:30
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #10 Daniel Pešek, asistoval #91 Jiří Paďourek (0:3).
20:49
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:8
20:00
10:55
Vyloučen hráč #12 Martin Brauner družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za zvedání florbalky.
06:35
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #63 Jan Vaněk, asistoval #91 Jiří Paďourek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Lipan a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: brankář: Jaroslav Jůna; hráči v poli: Karel Eichler, Lukáš Kratochvíl, Daniel Pešek, Jiří Paďourek, Jan Vaněk
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Štěpán Hrubý; hráči v poli: Zdeněk Prokůpek, Vojtěch Zdrubecký, David Navrátil, Tomáš Mánek, Jiří Hadamovský