1:1
2:2
- : -

FBC Intevo Třinec - K1 Florbal Židenice 5:4
18. Tereza Martynková, 20. Tereza Martynková, 36. Veronika Třinecká, 44. Adéla Šibrová, 49. Tereza Martynková - 12. Natálie Janečková, 22. Petra Bílá, 52. Veronika Králová, 60. Klára Jahodová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 142; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 22 - Alena Večeřová 24; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:2;
Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér):
Souhlasím, skvělý zápas. Hrál se běhavý, tvrdý a rychlý florbal s kupou šancí na obou stranách. Ze začátku jsme měli problém se usadit v soupeřově obranném pásmu, defakto byl nejtěžší souboj o to střední. Jsem rád, že jsme dneska podali výborný týmový výkon, který nám poslední dobou chyběl. Možná dneska bylo štěstí blíž naší střídačce, proměňovali jsme vyloženky, s čímž se také trápíme. Děkujeme rozhodčím, soupeřům a úžasné domácí kulise, která nás zápas co zápas žene k vítězství. Přeji soupeřům šťastnou cestu domů a těšíme se na odvetu!
Komentář hostů Starý Jiří (Trenér):
Skvělý zápas, od nás velmi dobrý výkon, v podstatě vyrovnané utkání které rozhodla o něco lepší prodiktivita soupeře. Holky za dnešek jenom chválím, odnášíme si cenné zkušenosti které nás posunou dál a budeme lepší. Díky domácím ya težký zápas před parádní diváckou kulisou.
60:00
Střely ve 3. části: 14:11
60:00
59:07
Timeout K1 Florbal Židenice
59:07
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #43 Jitka Drápalová (5:4).
59:07
Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nesportovní chování.
59:06
Zápas se nám na samém konci dramatizuje
57:13
Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
56:31
A bude zde další přesilovka pro domácí pokud ovšem nepromění výhodu.
54:11
Vyloučen hráč #19 Veronika Třinecká družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
54:11
Verča Třinecká vyfasovala dvě minuty za hrubost, poslal totiž hráčku hostujícího týmu za mantinel.
53:30
Vyloučen hráč #43 Jitka Drápalová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky.
53:30
Máme zde další přesilovku pro domácí tým.
51:34
Míček se nebezpečně prokutálel brankovištěm Židenic.
51:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová, asistoval #43 Jitka Drápalová (5:3).
51:30
Židenice nám lehce dramatizují zápas, snižují skóre na 3:5 a po buly se opět dostávají na útočnou polovinu.
50:45
Ze hry má momentálně více tým z brněnské (metro)pole.
48:04
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #19 Veronika Třinecká (5:2).
48:04
A máme zde opět kombinaci Martynkové s Třineckou, které po hezké kombinaci v předbrankovém prostoru zvyšují stav zápasu na 5:2
47:10
Míša Turoň si dokázala vytvořit skvěklou střeleckou pozici gólmanka hostí svým rychlým zákrokem rukou, této střele řekla NE!
45:48
Třinec je mírně pod tlakem ve svém vlastním obraném pásmu.
44:32
Časomíra si stěžuje, že se hra stále přesouvá ze strany na stranu, a také že už Viki došly bonbónky.
43:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #15 Sabina Zoubková (4:2).
42:59
Opětr se připomínáme Vám, kteří jste přítomní v hale na využití našeho fotokoutku.
42:30
Dnešní utkání sleduje úžasných 142 diváků.
41:45
Brno nám naše holky lehce zatlačilo do kouta.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrály Židenice.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:6
40:00
39:00
Poslední minuta druhé třetiny a naše holky tlačí hosty ve své přesilovkové formaci.
37:42
Vyloučen hráč #19 Kateřina Vokálová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
37:42
Židenice se nám pokusily hrát v šesti, za tuto snahu od rozhodčích vyfasovali dvou minutový trest za špatné střídání. Třinec bude hrát přesilovku.
35:53
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #90 Romana Kiecková (3:2).
35:52
A přeci jen se to povedlo po delší době ostřelování obou branek se to povedlo Verči Třinecké, která perfektně trefuje odlehlý roh, kde gólmanka neměla šanci zasáhnout.
33:21
Dvě výrazné šance teď měly domácí, míček se stále nedaří usměrnit do brány.
30:54
Hráčky Židenic si na střídačce tiše stěžují na rozhodčí, počítadlo střel David to komentuje, že v Brně to nevypadá o moc lépe.
29:30
Velké šance teď měly Židenice, žádnou ze svých střel, ale nedokázali proměnit.
28:30
Vyloučen hráč #3 Joanna Kuchejda družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
28:30
Máme zde první přesilovku pro tým hostí.
27:50
Rozhodčí odpískal Mišunové faul, ta se však diví s roztaženýma rukama co si to jako dovolil. Faul to ale opravdu byl.
26:27
Hlásíme, že náš bufetový stánek je už vyprázdněn, jelikož na posledním jablíčku si pochutnal náš časoměřič Grinch.
24:15
Formát hry druhé třetiny zůstává nadále stejný, hraje se na obou stranách a nikdo se nedostává do vyložené šance.
21:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #9 Natálie Janečková (2:2).
21:53
V oslabení se bohužel povedlo prosadit hráčkám hostujícíh a srovnávají tak stav zápasu.
20:02
Máme zde také první přesilovku, těsně před koncem 1. třetiny faulovala hráčka Židenic a vyfasovala za to 2 minuty za sekání.
19:59
Vyloučen hráč #11 Kateřina Perutková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
19:27
19:27
Po nádherném sólu a obehrání tak tří hráček Židenic, se dostala na levý kruh nikým neobsazena a posílá skvělou nahrávku na Terku Basket Martynkovou a ta nekompromisně proměňuje do prázdné brány. Stav utkání 2:1
18:16
Třinecké jsou aktuálně pod tlakjem Židenic, Pytlíková se svojí obranou však zamkla svou bránu a k ničemu nebezpečnějšímu Židenice nepustila.
17:15
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #90 Romana Kiecková (1:1).
17:14
Tak přeci jen jsme se dočkali, po menším zmatku před bránou se k míčku dostala Martynková a dotlačila míč do odkryté brány.
16:40
Třinec právě dokázal vstřelit branku, naneštěstí došlo ke střele před hvizdem rozhodčího a gól tak není uznán.
15:07
Na střidačce hostí proběhla gólová radost, bohužel pro ně to musel být duch zesnulých míčků, který viděli v bráně, jelikož náš hrací míček končí za mantinelem.
14:54
Velkou šanci měla Kiecková, bohužel ale z první přestřelila bránu.
14:25
Stále se hraje aktivní florbal, hru nemá nikdo pod kontrolou a míček nám létá ze strany na stranu.
12:36
Chceme Vás znovu upozornit na náš fotokoutek, který můžete všichni využít. Téma dnešního dne je Halloween. K dispozici je také náš klubový bufet, kde si můžete nabídnout něco sladkého.
11:14
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #6 Petra Bílá (0:1).
11:13
Po nahrávce od zadního mantinelu se k míčku dostala Janečková a střílí tak první gol dnešního zápasu. Stav utkání 0:1
10:25
Sama před bránou se teď ocitla Martynková, která však opět míjí bránu.
09:21
Do velké šance se dostala Šibrová ta jen těsně míjí pravý růžek brány.
07:52
Míček se teď nebezpečně kutálel před brankou hostujících, avšak Martynková nedokázala míček usměrnit do brány hostí.
06:54
Hra se nám již pár minut přelévá ze strany na stranu, žádný z obou týmu z toho, ale nedokáže moc vytěžit.
05:12
Naše holky se dostaly do protiútoku 3 na 2, skvělým zákrokem se, ale blýskla golmanka Židenic.
03:42
Zdravíme také našeho bubeníka a přejeme silné hlasivky, v dnešním zápase se budou hodit.
02:34
Více ze hry mají momentálně hráčky Židenic, tráví většinu času na míčku a zatím pouze vedle ostřelují branku domácích.
01:15
Máme tady i první použití kelenu pro Gawryšovou, která skončila po faulu za mantinelem.
00:45
Do první velké šance se dostaly hráčky Židenic míček však míjí levý horní roh.
00:01
Úvodní buly zápasu pro Židenice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Markéta Sedláčková, Klára Jahodová, Monika Jahodová, Veronika Králová
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Alina Zelena, Klára Kociánová, Veronika Třinecká, Romana Kiecková, Tereza Martynková
00:00
Vítáme Vás u dnešního Hallowenského zápasu mezi Třincem a Židenicemi.
00:00
Určitě Vás všechny zveme do našeho fotokoutku, který najdete na konci haly pod tribunou.
00:00
Určitě nikam neodcházejte ani během přestávek, jelikož nás čeká zábavný Hallowenský program, ve kterém si zasoutěžíme a nebo se podíváme na naše mladé naděje ve vzájemném přátelském zápase.