0:2
1:1
- : -

FBC Kutná Hora - BLACK ANGELS 3:4
9. Natálie Trpišovská, 16. Natálie Trpišovská, 50. Sabina Labudová - 3. Lucie Šárová, 22. Magdalena Folková, 36. Adriana Fricová, 54. Tereza Tkadlecová; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková 39 - Hana Kuchařová 37; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:1;
Komentář domácích Štursa David (Trenér):
Tohle utkání muselo všechny bavit, diváky i hráče. Celých 60 minut ve vysokém tempu, kdy se oba týmy tlačili na hranu svých fyzických a florbalových možností. Tento zápas nám ukázal, že jdeme správným směrem. Z hlediska rozvoje skvělý zápas, soupeři za něj děkujeme, blahopřejeme mu k vítězství a přejeme mu klidnou cestu domů.
Komentář hostů Chaloupecká Markéta (Asistent trenéra):
Z naší strany nepovedené utkání se šťastným koncem. Soupeřům, rohodčím a divákům děkujeme.
60:00
Střely ve 3. části: 20:11
60:00
59:41
Timeout FBC Kutná Hora
59:41
Domácí se pokouší o závěrečnou hru v šesti.
59:00
Slibný pokus domácích chytá hostující Kuchařová a drží svůj tým
58:40
Domácí by potřebovali zakotvyt v útočné polovině, ale toto se nám nyní nedaří.
57:55
Bokované střely na branku vidáme na obou stranách.
56:43
Timeout BLACK ANGELS
56:10
Závěrečné minuty se odehrávají ve stejném vysokém tempu jako celý zápas. Hra se přelévá nahoru - dolů.
54:15
V dalším úniku si Natka Trpišovská nerozumněla s Luckou Klepalovou při křižné přihrávce. Pro nás velká škoda, protože to jinakmožná  mohlo dopadnout i gólem do otevřené branky.
53:45
Střelou od mantinelu k protější tyčce si bere vedení zpět na svoji stranu hostující tým BA.
53:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Tereza Tkadlecová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (3:4).
52:28
Protiútok Sáby Ašenbrennerové zakončen dobrou střelou, ale jen do boční síťky.
52:10
Holky z Kutné Hory bojují jako lvice. Snaží se blokovat rozehru BA na středu hřiště. Tato taktika se prozatím vychází.
50:12
Rychlá souhra v protiútoku a je z toho vyrovnávací branka domácích.
49:55
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #21 Lucie Klepalová (3:3).
48:50
Nepřesnosti před kutnohorskou bránou vyústily ve vážnou střelu BA, naštětí těsně vedle.
47:55
Střela Janči Novotné ze zadních pozic vyústila v nepříjemnou skákavou žabičku, ale přes nohy Kuchařové se nedostala.
46:13
Sleduejme hru ve čtyřech.
45:15
Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
45:07
Vyloučen hráč #11 Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
42:00
Úvod třetiny opět v režii BA. Tlak zastavuje až tyčka domácí branky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:18
40:00
39:34
V závěru třetiny to vypadalo na slušnou kombinaci domácích, ale nepodařilo se nám najít výslednou střelu
38:40
Po delší době domácí v úniku, Sába Ašenbrennerová ovšem hostující golmanku nepřekvapila.
37:30
Vůbec nevíme jak, ale teď při domácích stálo štěstí. Míček se prošel po horní tyčce, ale do branky se nedostal.
37:00
Janča Novotná při svém střídání pokryla čtyři rozehry soupeře.
35:30
Hostující Košťálová prakticky ve vyložené šanci proti domácí golmance. Střela šla nad bránu.
35:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (2:3).
34:30
Hosté mají míček převážně pod svojí kontrolou. Kutnohorské ženy se snaží blokovat přihrávky a z toho těžit protiakce.
31:57
Domácí jsou v tlaku. Hosté mají sérii poměrně povedených střel. Tu poslední zlikvidovala tyčka.
31:20
Kačenka Voldřichová (údajně nesmíme psát Katka), zkusila střelu z druhé vlny. Přízemní projekryl šel ovšem mimo branku.
30:30
Domča Výborná zkusila střelu od mantinelu po přihrávce Méli Dubské, ale golmanka BA pozorná.
28:34
Domací hráčky svojí první přesilovku nevyužily, ač přes snahu si vyloženou šanci nenašly.
26:45
Vyloučen hráč #95 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
26:40
Ještě před vyloučením nesmíme zapomenout na pokračování mini zápasu Lucky Klepalové a golmanky Kuchařové. Znovu face to face, skóre je 4:0 pro golmanku.
26:10
Chybu v rozehrávce domácích zachránila na poslední chvíli Maruška Bartošková.
25:50
Sledujeme hru ve čtyřech.
25:30
Domácí si na středu hřiště vyťukali hru v útočném pásmu, ale gólová střela z ní nevzešla.
23:47
Domácím se nyní povedlo střídání, které celé strávilo na útočné polovině soupeřek. Závěrem zkusila Kuchařovou provětrat Maruška Bartošková, střela ji ovšem nesedla.
23:40
Prakticky stejná situace se stejným výsledkem. Posléze tlak hostí pokračuje. Gól, který tu už diváci viděli naštěstí vyřešil rozhodčí rozpažením. Kútnohorské hráčky se dál brání.
22:45
Nikol Němcová nedokázala zpracovat přihrávku z poza branky na útočící polovině.
21:58
Rozehrávka BA a střela z první po křižné přihrávce. Naštěstí pro domácí těsně vedle odkryté branky.
21:30
Hosté začínají bez servítek a hned od první vteřin prověřují domácí obranu.
21:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Magdalena Folková bez asistence (2:2).
21:22
Domácí Zuzka Simandlová na poslední chvíli vložila svojí florbalku do střely BA, jinak by z toho byla velmi slibná příležitost. Obranu domácích dnes můžeme pochválit.
20:40
Opět úvodní nástup BA zakončený tyčkou domácí branky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:14
20:00
19:20
Hra se usazuje na domácí polovině střelu od středu hřiště likviduje domácí golmanka.
18:03
Další pokus a znovu tváří v tvář Lucka Klepalová a hostující golmanka Kuchařová. Tento souboj tak doposud vede golmanka 3:0.
17:50
Další únik a snaha  přečíslení domácích. Natka Beranová však křižnou přihrávku na Domču Němcovou dala nepřesně.
16:50
Slibná střela hostující Januškové byla domácím přizvednuta vysoko nad. V zápětí šla do druhého sólového úniku Lucka Klepalová, ale po tom co si položila brankářku, bránu minula.
To však o pár vteřin později napravila Natka Trpišovská,která míček doklepala do svatině Kuchařové.
15:45
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #8 Sabina Labudová (2:1).
14:50
Obrázek posledních minut stejný. BA kombinuje na míčku a domácí brání.
12:13
Hra má vysoké tepmo. Domácí se snaží pevně držet obranu a BA hledá cestičku kudy na branku.
11:24
Tlak BA vyústil ve slibnou příležitost, ale domácí Fajčíková si svojí levou tyčku ohlídala.
09:17
Výchoz domácí golmanky zachytily hráčky BA, avšak důrazným pokrytím si jej pro sebe přivlastnila Natka Trpišovská, která sprintem přes půlku hřiště míček zavěsila přízemní střelou ke vzdálenějšímu dolnímu růžku.
08:41
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #49 Juliana Fajčíková (1:1).
06:54
Domácí se snažili pěknou střelou vysmějčit pravý růžek branky, ale Kuchařová drží svůj tým. Poslední 2 minuty hry byly ze strany domácího týmu velmi pohledné.
06:05
Natka Beranová sama před brankou hostí, ale míček na střelu minula. V zápětí v samotném úniku Lucka Klepalová, ale golmanka BA vyčapala.
03:50
Vcelku nevinná situace, kdy se míček od golmanky odrazil do vzduchu a stylem Panenkovi penalty přelétl vzduchem za zádal Fajčíkové.
02:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #53 Lucie Šárová, asistoval #43 Adriana Fricová (0:1).
02:40
Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
02:20
Špatný výhoz Knížové od domácí branky dal příležitost k nepříjemné střele hostí, naštěstí nad.
01:30
Zápas začal ve svižném tempu. Prozatím bez ohrožení žádné z branek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: hráči v poli: Adriana Fricová, Ester Janušková, Tereza Tkadlecová, Lucie Šárová, Lucie Svobodová
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Juliana Fajčíková; hráči v poli: Nikola Knížová, Dominika Výborná, Melánie Dubská, Nikol Němcová, Natálie Dubská
00:00
Dobrý nedělní podvečer příznivci ženskýho florbalu. Máme zde další utkání v rámci 1 ligy žen, západní divize. Dnes se naše ženy utkají s dosavadním druhým týmem tabulky, což predikujeme na velmi kvalitní zápas plný útočného florbalu, protože naše ženy si přejí navázat na včerejší tří bodový zisk. Držíme palce!