2:0
4:2
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - SOKOLI Pardubice 8:2
19. Albert Kouba, 20. Ondřej Kopič, 34. Jan Peška, 38. Daniel Štěrba, 55. Jan Peška, 58. Jan Peška, 59. Radek Krajcigr, 60. Ondřej Kopič - 43. Adam Šmíd, 50. Martin Zozulák; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 289; zásahy brankářů: Jan Dvořák 10 - Martin Haleš 18; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:2;
59:13
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #4 Milan Tichý (8:2).
58:31
Po gólu Krajcigra vyhrávají buly domácí.
58:30
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #3 Jan Peška (7:2).
58:11
Vyloučen hráč #33 Oliver Alexander Brodský družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
57:18
Po gólu Pešky vyhrávají buly hosté.
57:17
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #12 Lukáš Mlejnek (6:2).
57:05
Pardubice to zkouší v šesti, ale dostávají gól.
56:45
Timeout SOKOLI Pardubice
56:27
Domácí u míčku, do střely jde Jirsa.
55:06
Střílí Vavruška a hned doráží Tichý, ale mimo branku.
54:38
54:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #50 Štěpán Slaný (5:2).
54:21
Mlejnek se rozeběhl do útoku, ale u půlící čáry vrací míček do obrany.
53:11
Hosté rozehrávají na polovině domácích, ale hned jak rozeráli Kouba získla míček a domácí se valí do útoku.
52:07
Na míčku domácí, Pekárek jde do střely od mantinelu, ale míček mu sjíždí z čepele.
51:04
Hosté roezhrávají v útočném rohu, míček vrací na vlastní polovinu.
50:35
Šmíd přestřeluje branku Dvořáka.
50:03
Kouba v neskutečné šanci, ale trefuje ruku Haleše.
49:46
Po gólu Pakosty vyhrávají buly hosté.
49:45
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #11 Přemek Pakosta (4:2).
49:07
Tichý pálí kousek za polovinou hřiště, ale trefuje nohu Haleše.
48:10
Peška přebíhá celé hřiště, ale kousek před brankovištěm hostí o míček přichází.
47:47
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
47:24
Krajcigr běží sám na branku Haleše, ale netrefuje ani konstrukci.
46:31
Domácí na míčku, Tichý z pohybu střílí.
45:28
Peška to zkouší od mantinelu, ale Haleš jeho střelu chytá.
44:39
Domácí rozehrávají ve vlastním rohu, ale o míček je připravuje Šmíd.
43:28
Hosté mají po první přesilovce hned další a už si přihrávají okolo obrany domácích.
43:27
Vyloučen hráč #12 Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
42:11
Po gólu Šmída vyhrávají buly hosté.
42:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #15 Martin Zozulák (4:1).
42:09
Pardubice mají svou první přesilovou hru a hned ji využívají.
42:07
Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
41:14
Krajcigr se dostává ke střele, ale pálí do Pakosty.
40:22
Domácí pokračují v přesilové hře, ztaím bez zakončení.
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:5
40:00
39:23
Domácí mají druhou přesilovou hru a větší šanci vstřelit pátý gól.
39:22
Vyloučen hráč #15 Martin Zozulák družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
39:06
Pakosta netrefil skoro celou odkrytou branku Dvořáka.
38:32
Domácí  roezhrávají ve vlastním rohu a snaží se dostat do útočných pozic.
37:46
Po gólu Štěrby vyhrávají buly hosté.
37:45
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #4 Milan Tichý (4:0).
36:35
Vyloučen hráč #23 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
36:35
Domácí mají první přesilovou hru tohoto utkání a tak i větší šanci vstřelit další gól.
36:22
Domácí tým orhzehrává v útočném rohu, Dzieřa míček prostrčil okolo tyčky, ale Vlček ho netrefil.
35:16
Znovu a znovu neskutčně podržel Dvořák svůj tým.
34:37
Vynikají návrat Kouby, který skvěle zachránil vzniku šance na střelu.
33:34
33:33
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #77 Radek Krajcigr (3:0).
33:24
Pardubice na míčku o ten je připravuje Peška a dává gól.
32:59
Střela do tyčky hráč #3 Jan Peška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
32:34
Pakostovi se nepovedla přihrávka před samotného Dvořáka a míčku se ujímá Slaný.
31:19
Štěrba výborně zachránil situaci 2 na 1 a domácí si už připravují přesun do útočných pozic.
30:08
Neskutečný Dvořák zachránil jasný gól a skvěle drží svůj tým v brankoém vedení.
29:17
Po náhozu Pakosty Burian netrefuje branku a domácí rozehrávají v rohu hřiště.
28:24
Pekárek znovu ve velké šanci.
27:57
Střela do tyčky hráč #18 Lukáš Kučera družstva SOKOLI Pardubice .
27:05
Střela do tyčky hráč #55 Petr Křinka družstva SOKOLI Pardubice .
27:03
V Dvořákově brance zvoní tyč, ale domácí se už přesouvají do útoku, kde jsou faulováni.
26:20
Lípa rozehrává na polovině hřiště, Tichý přihrává Slanému, ketrý pálí svou dělovou ránu až nad branku Haleše.
25:56
Pekárek v neskutečné šanci, ale haleš ho vychytal.
25:15
Pardubice rozehrávají v útočném rohu, Šmíd poslal míček do velkého brankoviště, kde po něm nezareagoval ani jediný hráč.
24:13
Haleš vyhazuje na Žáčka, který o míček přichází v rohu domácích a následně fauluje.
23:22
Vavruška nabil Kopičovi před prázdnou branku, ten minul.
22:26
Peška nejdrříve faulován, jde do výjezdu a zakončuje do bloku Buriana.
21:16
Pardubice v držení míčku, zkouší se dostat na polovinu domácích, ale o míček je připravuje Kopič.
20:21
Burian rozehrává s Pakostou, střelu zkouší Zozulák.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají domácí, ale o míček přichází Jirsa.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:3
20:00
19:41
Skvělý gól přidává taky Kopič a po jeho g=olu vyhrávají buly hosté.
19:40
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #96 Václav Vavruška (2:0).
19:12
Domácí tým rozehrává v útočném rohu, míček se dostal k obráncí Tichému,který po mantinelu posílá Vavruškovi.
18:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba, asistoval #84 Jiří Vlček (1:0).
18:57
Po nádherné akci Vlčka a Kouby vyhrávají buly domácí.
18:26
Haleš výborně pokril střelu Tichého.
17:53
Dzierža přivhzí o míček, hosté jdou do útoku, kde je ihned o míček přioravuje Tichý.
16:27
Na míčku delší dobu Pardubice, ale o míček je teď připravil Pekárek a žene se až do zakončení.
15:28
Buly v domácím rohu vyhrávají hosté a jsou naásledně faulování a tak maji rozehru.
14:24
Domácí rozehrávají u velkého brankoviště hostú, Tichý střílí z poloviny hřiště, ale jeho střela jde mimo branku.
13:27
Slaný výborně zabránil vzniku střely Pardubic. Šěrba se rozebíhá do útoku a přihrává Tichému.
12:20
Hosté rozehrávají na polovině hostí, ale domácí je vytlačují až na druhou polovinu hřiště.
11:33
Pardubice se dostávají do útoku, míček jim z čepelí odpaluje Tichý.
10:21
Zozulák běží sám na branku domácíh, ale přestřeluje.
09:28
Dzierža výborně kombinuje s Vlčkem, ale bez zakončení.
08:33
Pekárek na velkém brankovišti Haleše získává míček, přihrává Kopičovi a ten terfuje pouze Haleše.
07:10
Krajcigr s Mlejnkem rozehrávají na polovině hřiště, Štěrbovu střelu zablovol Nezval.
06:13
Slaný přihrává Tichému, ten se rozebíhá a míček mu vrací zpátky do obrany.
05:34
Oba týmy střídají, Slaný se ujímá míčku, ale ztrácí ho.
04:49
Štěrba výborně zachycuje míček a běží s míčkem do útoku.
03:44
Tichý získává míček a přihrává Slanému, který je za domácí brankou.
02:35
Hsoté roezrhávají ve vlastním rohu a snaží se přejít na polovinu domách, což se jim nedaří a míček získává Peška.
01:47
Ďopan nahazuje před branku domácích, ale je ztoho protiútok domácích.
01:01
Jirsova střela končí na hrudi Pakosty.
00:12
Hosté si přihrávají v obraně, Krajcigr a Peška je napadají a získávají míček.
00:01
První buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jan Nezval, Jakub Burian, Martin Zozulák, Přemek Pakosta, Adam Šmíd
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Daniel Štěrba, Lukáš Mlejnek, Jan Peška, Jakub Jirsa, Radek Krajcigr