2:2
0:2
- : -

Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:4
6. Dominik Janda, 7. Vojtěch Pfaur, 13. Matěj Stůj, 33. Dominik Prudil, 37. Ondřej Šimeček - 21. David Novák, 39. Václav Černoch, 46. Michal Šmíd, 46. Václav Černoch; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2 + Tomáš Chroust OS:2; využití: 0:1; diváků: 123; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 21 - Adam Lysák 2, Matyáš Krupa 11; po třetinách: 3:0, 2:2, 0:2;
59:17
Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování florbalky.
59:00
Probíhá poslední minuta utkání.
58:33
Při brněnské hře v šesti hráčích Spurný probíhá hříště a trefuje pouze tyč prázdné brány.
58:32
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:43
Janoušek se blýskl dalším zákrokem.
56:33
Oba týmy hru 4 na 4 hrály velmi opatrně, nyní jsou již v plném počtu.
54:23
Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
54:23
Vyloučen hráč #14 Tomáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
54:23
Vyloučen hráč #14 Tomáš Chroust družstva Kanonýři Kladno - osobní trest.
52:03
Janoušek chytá brněnské nahození.
49:55
Janda dostal při přečíslení nádherný balon, Krupa mu ale nedal šanci a míček čape.
48:52
Janda napaluje pouze bočnici.
46:41
Brno přehrává kladenskou obranu nahrávkami na jeden dotek, Janoušek si však situaci pohlídal.
45:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch z trestného střílení (5:4).
45:13
Šikovně provedeným nájezdem Černoch snižuje kladenské vedení.
45:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #6 Michal Šmíd, asistoval #97 Michal Konrád (5:3).
42:26
Číka se snaží dotečovat balonek, brněnský brankář si ale tuto situaci pohlídal.
41:39
Novák z otočky těsně míjí branku hostí.
41:17
Pfaur pouze do bočnice.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Kladno.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:14
40:00
39:39
Kadlec svou střelou na Janouška nevyzrál.
38:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (5:2).
36:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Ondřej Šimeček, asistoval #76 Lukáš Spurný (5:1).
36:54
Šimeček perfekně vymetl pavučinku v šibenici branky hostí.
34:35
Novák pálí po rychlé sérii nahrávek jen kousek mimo branku hostí.
32:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #76 Lukáš Spurný (4:1).
32:52
Kladno využívá standardní situace, Prudil posílá přízemní střelu vedle nohy brněnského golmana.
31:52
Brnu se ani nadvakrát nedopařilo překonat Janouška, který vytahuje balonek jako kouzelník.
29:53
Ke Kouřilovi se dostal odrazem balonek jako naservírovaný přesně před kladenskou branku, ale trefuje pouze Janouškovu nohu.
28:06
Pollakov pálí od mantinelu, Janouškovi míček ještě nebezpečně poskakoval z ruky do ruky, ale nakonec jej chytá.
26:51
Černochova střela trefuje pouze Janouškovu vestu.
25:45
Hübnerovi střela sjela z čepele před poloodkrytou brankou Gullivers.
25:07
Šmíd výborně zachytil balonek před nabíhajícím kladenským útočníkem.
23:44
Šimečkova náhra na střed hřiště byla odražena brněnským obráncem.
22:02
V situaci dva na jednoho se Kladnu nepodařilo prosadit.
20:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #23 Václav Černoch (3:1).
20:53
Brno se prosazuje ve své přesilové hře, odražený balonek od kladenského brankáře doráží David Novák.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Brno a může tak pokračovat ve své přesilové hře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:3
20:00
19:38
Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky.
19:38
První přesilovou hru utkání si vyzkouší hráči Brna.
18:31
Dlouhá náhra na osamoceného Jandu letěla příliš vysoko nad jeho dosah.
17:00
Brněnská šance těsně míjí brankovou konstrukci.
16:20
Spurný nabíhá na střed a balonek shazuje za sebe, Gullivers jej zastavují jen za cenu faulu.
14:30
Krupa nohou zkušeně zabraňuje křižné nahrávce.
12:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #18 Jonáš Mareš (3:0).
12:32
Střídání brankáře. Nový brankář #66 Matyáš Krupa družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
10:57
Po krásné sérii nahrávek se Brno dostává ke střele, ta ale končí Janouškovi v náručí.
09:53
Gullivers opět pálí pouze do mantinelu.
08:56
Černochova rána z výběhu trefuje pouze mantinel.
06:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #46 Vojtěch Pfaur, asistoval #12 Ondřej Šimeček (2:0).
06:26
Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat a Kladno uskakuje Brnu již o dvě branky.
05:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #14 Tomáš Chroust (1:0).
05:53
Kladno se ujímá vedení po přízemní střele Jandy
05:29
Dokládal pálí od mantinelu, Janoušek je však pozorný.
01:20
Náhra Šimečka přes branku hostí těsně míjí hokejku Veselého.
00:49
Novák ze standardní situace těsně míjí brněnskou bránu.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrává Kladno, ale Gullivers se vyplatil rychlý press a zmocňují se balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Adam Lysák; hráči v poli: Alex Dokládal, Václav Černoch, Adam Bouška, David Novák, Martin Karpíšek
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Jakub Bohuslávek, Dominik Janda, Dominik Prudil, Tomáš Chroust, Hugo Hübner