2:2
1:0
FBC Hranice

FBC Hranice - Snipers Třebíč 5:4p
33. Jakub Bitter, 35. Jiří Vraj, 41. Lukáš Novosad, 50. René Mikel, 61. Tomáš Andrýsek - 14. Alexander Svoboda, 39. Martin Žák, 53. Martin Žák, 54. Zdeněk Malich; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jakub Kosar 19 - Jan Bazala 10; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:2, 1:0;
Komentář domácích Kolajta Jan (Vedoucí):
Dneska to byl velký boj. Z naší strany výborný týmový výkon a skvělé nasazení. Celý zápas byl vyrovnaný. Začátek třetí třetiny se nám vydařil a odskočili jsme na rozdíl dvou branek, bohužel se nám to nepodařilo udržet. I tak jsme rádi za vítěztství, i když jen dvoubodové. Děkujeme soupeři a divákům a už se těšíme na další zápasy.
Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér):
Dnešním zápasem jsme opět dojeli na naší chabou produktivitu tři nevyužité přesilovky a několik důležitých breaku je slabota.Děkujeme domacím za zápas a hodně stěstí do sezóny.
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
60:14
60:14
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #22 Tomáš Andrýsek, asistoval #77 Štěpán Potsch (5:4).
60:14
Andrýsek vymetl všechny pavučiny z Bazalovy brány.
56:30
Míček teď chvilku drží Hranice, chvilku Třebíč. Ani jeden tým nechce udělat chybu.
53:42
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #46 Alexander Svoboda (4:4).
53:42
Malichova dorážka znamená vyrovnání. Tohle ještě bude drama.
52:08
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #93 Zdeněk Malich (4:3).
52:08
Malichův výběh  z rohu končí gólem.
49:44
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #2 Michal Kušner (4:2).
49:44
Mikel svou střelou od levého mantinelu málem roztrhl síť. Hranice vedou o 2 branky.
49:13
Hranice tohle oslabení zvládly na výbornou.
47:13
Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
47:13
Standartní situace hostů ze slibné pozice skončila neúspěšně.
45:47
Emoce gradují a začíná se přitvrzovat.
44:37
Hráč hostů nedokázal využít samostatného úniku a nechal vyniknout Kosara.
40:44
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #94 Lukáš Novosad, asistoval #46 Jiří Vraj (3:2).
40:44
Rychlá a úspěšná akce domácích zahajuje 3. třetinu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
38:53
Po nešťastné nahrávce domácích hosté netrefují bránu.
38:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák bez asistence (2:2).
36:45
Milná rozehrávka Hranic znamená vyrovnání.
35:04
Hranické publikum ožívá.
34:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #46 Jiří Vraj, asistoval #94 Lukáš Novosad (2:1).
34:09
Vrajova otočka ve velkém brankovišti posílá Hranice do vedení.
33:51
Vyloučen hráč #39 Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
32:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #25 Lukáš Frydrych (1:1).
32:57
Pohotová dorážka Bittera znamená vyrovnání.
29:30
Svoboda netrefuje prázdnou bránu. Skóre zůstává stejné.
27:54
Vyloučen hráč #28 Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
27:36
Hosté dokázali zamknot Hranice při výhodě.
24:03
Hostující obránce namazal Mikelovi, ale stihl svou chybu zachránit.
22:08
Kombinaci Kolaj-Mikel zastavil výtečně Bazala.
20:25
Hranice nebezpečné na začátku 2 třetiny.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:6
20:00
15:06
Hranická 3. formace si během chvíle vytvořila tři šance, ale gólem neskončila žádná.
13:43
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #3 Matyáš Ruber (0:1).
13:43
Po smolném odrazu končí míček v brance domácích.
10:00
Hranice byly ve své přesilovce nebezpeční, ale chyběl jim čas na připravení pořádné akce.
08:27
Hra 4 na 4 zatím více svědčí Hranicím.
07:53
Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
07:11
Hosté začali svou přesilovku střelou mimo. Následně domácí zkušeně podrželi balón.
06:48
04:57
Kušnerův fotbalový odkop neuspěl. Situaci musel zachránit Kosar.
03:45
Pokus hostů o rychlý break skončil jen střelou mimo bránu domácích.
01:3O
Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy si zatím připsaly po jedné střele.
00:01
Vážení diváci, vítame Vás u dnešního zápasu mezi Fbc Hranice a Snipers Třebíč. Oba týmy jsou dnes v silné sestavě, a proto očekáváme zajímavý zápas.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Vojtěch Jahoda, Lukáš Štveráček, Adam Benáček, Tobiáš Stránský, Martin Žák
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Michal Kušner, Jiří Vraj, René Mikel, Jan Kolajta, Lukáš Novosad