2:1
0:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - ASK Orka Čelákovice 5:2
3. Tomáš Hejzlar, 13. Michal Janeček, 16. Daniel Sedláček, 21. Jiří Hofman, 38. Jiří Lhotský - 11. Jakub Doutnáč, 36. Ondřej Špalek; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 6 + Vojtěch Výborný 4 + TDKU:6; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 21 - Vojtěch Nockin 22; po třetinách: 3:1, 2:1, 0:0;
Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí):
Zápas plný vyloučených hráčů na obou stranách a bez patřičného tempa jsme dotáhli do vítězného konce. Ve hře 5 na 5 jsme neinkasovali, dobře jsme bránili a to je velké pozitivum. Děkujeme divákům za povzbuzování a soupeři za zápas.
Komentář hostů Rubeš Stanislav (Asistent trenéra):
Utkání se odehrálo, jak se odehrálo. Vše důležité je popsáno v zápise.
60:00
Střely ve 3. části: 5:4
60:00
59:01
Poslední minuta utkání!!! A vypadáto že dnešní zápas vyhraje Jaroměř. 5:2 pro Jaroměř.
57:50
Timeout ASK Orka Čelákovice
57:30
Tým hostí si dal timeou tve kterém se rozhodli hrát bez golmana, to jim však nevydrželo dlouho.
56:00
Díky bleskové reakci golmana Jeoměře, který chytil míč letící nad hlavami všech, nedali útočníci Čelákovic gól.
55:00
Jaroměř se snaží obehrát Čelákovice u jejich branky, ale ne a ne je prostřelit.
53:29
Vyloučen hráč #77 Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
53:00
Balónek zase končí za maťákem a mi můžeme vidět teď už nepřesné střely obou týmů.
51:00
Jaroměř rozehrává, ale čelákovice se uímají balůnků a ženou Jaroměř k rychlé obraně.
50:01
Můžeme vidět faul za který hrozí Jaroměři vyloučení, nakonec ale rozhodčí uznali argumenty hráčů a nestalo se nic.
50:00
Diváci dávají znát své názory a touhu to vyhrát a skandují ze všech sil.
49:00
Faul při kterém minulou třetinu padla červená a teď jest i s krví, je odměněn pouze rozehráním.
48:00
Jeroměř rozehrává a střílí, ale míček letí vysoko nad branku.
47:30
Čelákovice střílí, ale kvůli došvihu se hra obrací.
46:30
Nažička Michal střílí a a trefuje se do břevna branky.
46:00
Hostí krouží a pohrávají si s balónkem a snaží se dát gól.
45:59
Vyloučen hráč #12 Erik Mikas družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
44:30
Na dnešní utkání se dívá 101 diváků.
43:30
Čelákovice útočí, ale nedáří se jí a tak rozehrává Jaroměř a útočí.
42:30
Čelákovice útočí, ale Jaroměř s kamenými výrazi brání dokonale.
40:01
Poslední zahajovací buly vybojoval tým hostí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
39:30
Právě začína poslední minute druhé třetiny a atmosféra houstne u míčku se střídá jak Jaroměř tak Čelákovice.
38:00
Tomáš Hejzlar dává krásné jesle, která následují vrážením od týmu hostí.
37:59
Vyloučen hráč #89 Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:10
Jároměř rozahrává, avšak bez výsledku. Ale potom Jeroměř dáva gól.
37:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #22 Marek Hejcman (5:2).
35:30
Čelákovice rozehrávají a prosekávají si cestu do brány, ale k podivu diváků to rohodčí pískají na nájezd pro hostí, který však Čelákovice dávají.
35:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek z trestného střílení (4:2).
33:30
Michal Nožička střílí, ale golman hostí, skvěle zabránil gólu.
32:00
Hra nabírá na obrátkách, protože se už trochu zufalé Čelákovice snaží dát gól a Jaroměř je stále zaskočená tím nepěkným incidentem.
31:56
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
31:00
Jaroměř útočí, avšak brankář vykopl míček.
28:34
Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
28:02
V tutu chvíli se stalo něco co vám jen těžko můžeme popsat. Uklouznutí a vysoká florbalka zapříčinila nehezký faul, který skončil hádkou a nespokojeností diváků i Jaroměře.
28:01
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká florbalka.
28:01
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2+2 minuty za hrubost.
28:01
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř do konce utkání.
28:01
Vyloučen hráč #2 Vojtěch Nockin družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
26:30
Domácí hrají v plném počtu a útočí, končí to však hráčem v manťáku?!
26:00
Miroslav Nepraš je vyloučen, ale Jaroměři se to nelíbí.
24:48
Vyloučen hráč #13 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:30
Čelákovice rozehrávejí, střílejí, ale balonku se rychle zmocňuje Jaroměř, avšek ani ona nedává gól.
23:00
Sedláček střílí na branku soupeře, ale míček mu jest vypíchnut.
21:00
Čelákovice se ale nevzdávají a rychle sází střely, bohužel, pro ně, bez výsledku,
20:42
Je vidět že Jaroměř má navrch a dává další gól. 4:1
20:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #77 Michal Nožička (4:1).
19:59
Kroupa v poslední sekundě zkusil střelu, bohužel trefil boční síť.
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny a my jsme svědky další nepěkné situace se sekáním a podrážením.
18:50
Vyloučen hráč #3 Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:30
Brankář Jaroměře zase nezklamal a ladně chytil střelu hostí.
15:30
Fanoušci Jaroměře jistě musí být nadšení, neboť domácí dávají další gól. Stav utkání 3:1 pro Jaroměř.
15:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #88 Jiří Hofman (3:1).
14:00
Hejzlar Tomáš z týmu Domácích běží na branku soupeře, balónek je mu však sebrán.
13:16
Vyloučen hráč #14 Daniel Sedláček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zvedání florbalky.
12:14
Jeroměř, ale nezostává a tak bleskurychle dáva gól.
12:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (2:1).
10:23
Daniel Martínek z A SK Orka Čelákovic se zmocnil míčku, který potom nahrál Jakubovi Doutnáčovi, který srovnal skóre na 1:1.
10:22
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #31 Daniel Martínek (1:1).
08:41
Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
08:30
Hráči obou týmu se střetli na pravém manťáku a došlo k nehezké potyčce se sekáním.
06:30
Jaroměř útočí, ale kvůli špatému zpracování balónku se ne a ne trefit.
06:00
Tým hostí útočí a snaží se dostat přes obranu Jaroměře, avšak Jaroměř znovu ukazuje bleskurychlou reakci.
05:30
Domácí se právě na polovině soupeře snaží dát gól, ale nedaří se jim, kvůli skvělému brankáři Vojtěchu Nockinovi.
04:30
Tým domácí hraje v plném počtu, brání ze všech sil a daří se jim.
02:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (1:0).
02:00
Čelákovice útočí, ale balonku se rychle zmocňuje Jaroměř a dává gól.
01:12
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:01
Prvního buly se zmocnil tým domácích (Jaroměř), kteří automaticky vystartovali vstříc brance soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Ondřej Tichý, Daniel Goll, Václav Kramel, Jakub Doutnáč, Daniel Korych
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Daniel Kroupa, Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Tomáš Hejzlar, Michal Janeček