0:0
1:4
- : -

Florbal Sokolov - TJ Sokol Královské Vinohrady B 3:7
8. Jan Hlavsa, 10. Petr Kleiner, 59. Štěpán Mosler - 2. Bruno Sandner, 15. Bruno Sandner, 17. Viktor Vondra, 43. Bruno Sandner, 47. Martin Šolaja, 49. Matěj Špaček, 56. Marek Šach; rozhodčí: Luděk Lejba - Filip Moravec; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 33 - Petr Žitník 33; po třetinách: 2:3, 0:0, 1:4;
Komentář domácích Kleiner Petr (Vedoucí):
Náš dnešní výkon byl bohužel bez náboje a patřičného nasazení. Soupeř kontroloval hru a zaslouženě odváží 3 body. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu do metropole.
Komentář hostů Vondra Viktor (Vedoucí):
Bojovný zápas proti houževnatému soupeři, který rozhodlo to, že jsme byli schopni si vytvořit víc lepších šancí a ty proměnit, prostě lepší koncovka. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. části: 9:14
60:00
58:25
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #29 Matouš Tesař (3:7).
57:03
Vyloučen hráč #70 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
57:03
Vyloučen hráč #70 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Marek Šach, asistoval #64 Matěj Špaček (2:7).
48:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #16 Jan Švejda (2:6).
46:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #21 Martin Šolaja, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (2:5).
43:05
Vyloučen hráč #72 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #96 Bruno Sandner, asistoval #21 Martin Šolaja (2:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:11
40:00
33:32
Vyloučen hráč #21 Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:15
20:00
16:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #87 Matěj Šaroch (2:3).
14:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #96 Bruno Sandner, asistoval #8 Viktor Vondra (2:2).
09:21
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #16 Štěpán Mosler (2:1).
07:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #2 Lukáš Konvalina (1:1).
01:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #96 Bruno Sandner, asistoval #87 Matěj Šaroch (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a Filip Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: Marek Šach, Dalibor Nigrin, Lukáš Chvátal, Matěj Špaček, Jan Švejda