0:1
0:3
- : -

TROOPERS Black - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 1:8
13. Adam Zuščák - 2. Lukáš Hřebíček, 3. Antonín Adolf Jebavý, 7. Antonín Adolf Jebavý, 13. Martin Tahal, 16. Lukáš Zbořil, 35. Kryštof Kronek, 37. Tadeáš Kubant, 39. Tadeáš Kubant; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Šťastný -8 - Filip Michálek ?; po třetinách: 1:4, 0:1, 0:3;
45:00
44:02
Vyloučen hráč #96 Rudolf Stroblík družstva TROOPERS Black na 2 minuty za sekání.
38:29
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #52 Tadeáš Kubant, asistoval #22 Kryštof Kronek (1:8).
36:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #52 Tadeáš Kubant, asistoval #77 Jakub Hejduk (1:7).
34:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #22 Kryštof Kronek, asistoval #3 Lukáš Zbořil (1:6).
32:35
Vyloučen hráč #67 Karolína Gabrhelová družstva TROOPERS Black na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
15:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #3 Lukáš Zbořil, asistoval #48 Radek Habler (1:5).
15:00
15:00
12:45
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #97 Abdelrahman Elhadidy (1:4).
12:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #21 Martin Tahal, asistoval #52 Tadeáš Kubant (0:4).
07:17
Vyloučen hráč #96 Rudolf Stroblík družstva TROOPERS Black na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #65 Antonín Adolf Jebavý, asistoval #20 Jakub Klvač (0:3).
05:59
Vyloučen hráč #39 Adam Zuščák družstva TROOPERS Black na 2 minuty za sekání.
05:32
Vyloučen hráč #18 Lukáš Hřebíček družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:50
01:15
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #18 Lukáš Hřebíček, asistoval #65 Antonín Adolf Jebavý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB:
00:00
Line-up domácích TROOPERS Black: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Vojtěch Mičulka, Karolína Gabrhelová, Adam Zuščák, Ondřej Navrátil, Jakub Obr