1:2
1:2
- : -

OLYMP FLORBAL Herkules - FbC Red Dragons Hořovice Arrax 2:4
4. Filip Procházka, 19. Filip Procházka - 6. Štěpán Bernat, 9. Vít Hofman, 23. Vítězslav Šmid, 23. Matěj Mareček; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Ondřej Němec; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tobias Flosman ? - Dominik Rašovský ?; po třetinách: 1:2, 1:2;
26:00
22:40
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #57 Matěj Mareček, asistoval #11 Lukáš Albl (2:4).
22:28
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #62 Vítězslav Šmid, asistoval #11 Lukáš Albl (2:3).
18:40
Branku družstva OLYMP FLORBAL Herkules vstřelil #88 Filip Procházka bez asistence (2:2).
17:16
Vyloučen hráč #62 Vítězslav Šmid družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
08:24
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #8 Jan Kružík (1:2).
07:20
Trestné střílení družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax neproměnil #21 Vít Hofman.
05:34
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #99 Štěpán Bernat bez asistence (1:1).