1:5
1:1
- : -

Florbalová akademie MB - Předvýběr.CZ Florbal MB Green 2:6
6. Kryštof Theodor Vlk, 14. Kryštof Zőrkler - 6. Vojtěch Šubrt, 7. Josef Řeřicha, 8. Vendula Řeřichová, 9. Patrik Kos, 11. Vojtěch Šubrt, 16. Johana Šrajerová; rozhodčí: Jan Bízik - Jakub Vycpálek; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Kocián -6 - Tomáš Podzimek -2; po třetinách: 1:5, 1:1;
24:00
17:48
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Green
17:48
Vyloučen hráč #85 Matyáš Krkoška družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za nesportovní chování.
17:48
Vyloučen hráč #90 Patrik Kos družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za nesportovní chování.
15:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #71 Johana Šrajerová, asistoval #90 Patrik Kos (2:6).
13:54
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kryštof Zőrkler, asistoval #26 Milan Brož (2:5).
12:00
12:00
10:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt bez asistence (1:5).
08:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #90 Patrik Kos bez asistence (1:4).
07:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #80 Vendula Řeřichová bez asistence (1:3).
06:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #60 Josef Řeřicha bez asistence (1:2).
05:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Kryštof Theodor Vlk bez asistence (1:1).
05:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #85 Matyáš Krkoška (0:1).
01:59
Vyloučen hráč #3 Jaromír Legner družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Bízik a Jakub Vycpálek.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Tomáš Podzimek; hráči v poli: Vendula Řeřichová, Matyáš Krkoška, Vojtěch Šubrt, Johana Šrajerová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB : brankář: Matěj Kocián; hráči v poli: Matyáš Netolický, Pavel Linhart, Kryštof Theodor Vlk, Adam Kosek, Tadeáš Panc