2:1
2:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Green - ACEMA Sparta Praha PM 4:1
6. Vojtěch Šubrt, 11. Vojtěch Šubrt, 16. Matyáš Krkoška, 24. Šimon Krkoška - 1. Patrik Kaupe; rozhodčí: Jakub Vycpálek - Antonín Pavlíček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Podzimek -1 - Richard Hájek ?; po třetinách: 2:1, 2:0;
24:00
23:34
Vyloučen hráč #80 Vendula Řeřichová družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za sekání.
23:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #11 Šimon Krkoška bez asistence (4:1).
22:46
Timeout ACEMA Sparta Praha PM
20:07
Vyloučen hráč #8 Radek Doležal družstva ACEMA Sparta Praha PM na 2 minuty za sekání.
15:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #85 Matyáš Krkoška, asistoval #80 Vendula Řeřichová (3:1).
12:00
12:00
10:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt bez asistence (2:1).
05:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #80 Vendula Řeřichová (1:1).
00:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil #17 Patrik Kaupe, asistoval #34 Vladimír Ptáček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vycpálek a Antonín Pavlíček.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha PM:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Tomáš Podzimek; hráči v poli: Johana Šrajerová, Jaromír Legner, Vendula Řeřichová, Matyáš Krkoška, Vojtěch Šubrt