2:1
- : -
FBC Dragons

Aligators Klobouky - FBC Dragons 5:7
5. Bronislav Adámek, 7. Roman Kalus, 10. Martin Svoboda, 25. Pavel Černý, 34. Martin Svoboda - 3. Ondřej Stehlík, 12. Tomáš Musil, 13. Tomáš Pírek, 15. Tomáš Pírek, 16. Tomáš Musil, 16. Tomáš Pírek, 34. Ondřej Stehlík; rozhodčí: Tomáš Kašík - Petr Vystrčil; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Zbyněk Sekanina ? - Marek Kocián -5; po třetinách: 3:2, 0:4, 2:1;
36:00
33:13
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #54 Martin Svoboda, asistoval #20 Rostislav Zouhar (5:7).
33:00
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #23 Ondřej Stehlík, asistoval #11 Tomáš Musil (4:7).
30:47
Trestné střílení družstva FBC Dragons neproměnil #23 Ondřej Stehlík.
24:18
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #21 Pavel Černý, asistoval #20 Rostislav Zouhar (4:6).
24:00
24:00
22:18
Vyloučen hráč #70 Miroslav Šivel družstva FBC Dragons na 2 minuty za vysoká florbalka.
15:52
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #14 Tomáš Pírek, asistoval #7 Stanislav Kosek (3:6).
15:30
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #11 Tomáš Musil, asistoval #70 Miroslav Šivel (3:5).
14:24
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #14 Tomáš Pírek, asistoval #42 Alice Pavlíková (3:4).
12:46
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #14 Tomáš Pírek, asistoval #31 Zdeněk Dohnal (3:3).
12:00
12:00
11:39
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #11 Tomáš Musil, asistoval #24 Stanislav Hampl (3:2).
09:11
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #54 Martin Svoboda, asistoval #8 Tomáš Kluska (3:1).
06:27
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #11 Roman Kalus, asistoval #7 Tomáš Hradečný (2:1).
04:14
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #99 Bronislav Adámek, asistoval #13 Petr Osolsobě (1:1).
02:53
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #23 Ondřej Stehlík, asistoval #14 Tomáš Pírek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kašík a Petr Vystrčil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dragons: brankář: Marek Kocián; hráči v poli: Alice Pavlíková, Zdeněk Dohnal, Tomáš Pírek, Stanislav Kosek, Ondřej Stehlík