3:1
2:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB White - Florbal Neratovice 5:1
2. Matěj Bouška, 4. Matěj Bouška, 8. Jindřich Ježek, 14. Jakub Vokráčko, 18. Matěj Blohon - 4. Tadeáš Kvasnička; rozhodčí: Josef Krejča - Martin France; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tim Menke -1 - Ondřej Pospíšil ?, Ondřej Pospíšil -5; po třetinách: 3:1, 2:0;
24:00
20:26
Vyloučen hráč #26 Kryštof Vlasta družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #16 Matěj Blohon, asistoval #25 Jakub Vokráčko (5:1).
13:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #25 Jakub Vokráčko, asistoval #26 Kryštof Vlasta (4:1).
12:00
12:00
07:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #39 Jindřich Ježek, asistoval #2 Matyáš Dvořák (3:1).
03:43
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #4 Tadeáš Kvasnička bez asistence (2:1).
03:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #8 Matěj Bouška, asistoval #56 Ondřej Krouský (2:0).
01:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Krejča a Martin France.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Neratovice: brankář: Ondřej Pospíšil; hráči v poli: Jakub Michálek, Tomáš Schejbal, Ondřej Michálek, Matěj Míka, Václav Holič