1:2
2:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B 6:7
3. Tomáš Martinásek, 4. Štěpán Kapoun, 18. Tadeáš Šilar, 30. Patrik Jurco, 44. Jan Horák, 56. Štěpán Kapoun - 9. Tadeáš Hoch, 14. Jan Gerža, 20. Tadeáš Hoch, 28. Jan Gerža, 39. František Blažek, 45. Tomáš Světlík, 60. Jan Gerža; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 30 - Lukáš Bauer 26; po třetinách: 3:3, 1:2, 2:2;
Komentář domácích Stolín Petr (Trenér):
Opět nás v zápase trápila koncovka, vytvořili jsme si spoustu gólových situací a bohužel nedokázali proměnit. To je věc, která nás trápí celou druhou polovinu sezóny. Na druhou stranu nutno vyzdvihnout atraktivní florbal, který se musel divákům líbit...hra se přelévala z jedné strany na druhou ve vysokém tempu! Jen je pouze škoda, že jsme jim nemohli udělat větší radost naší výhrou. Děkujeme soupeři za utkání, hrál férově a slušně. Přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Šťastník Jan (Trenér):
Pěkná divácká kulisa a sympatický výkon domácích. Naše hra v první třetině velmi špatná, soupeř ji měl jednoznačně vyhrát. Od druhé třetiny jsme přidali v obranné fázi a trošku se štěstím si v poslední minutě vystřelili vítězství. Spíš by tomu slušela dnes remíza. Jsem rád, že naše divizní toulky v neděli uzavřeme a bude konec.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:53
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
59:18
OT v šesti
59:01
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
59:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #9 Libor Šopák (6:7).
55:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun bez asistence (6:6).
55:30
A je vyrovnáno, Kapoun už teď mířil přesně a stav je 6:6!
54:44
Kapoun střílí nad.
54:01
Domácí usazeni v útočném pásmu, ovšem zatím bez ohrožení branky Znojma
53:28
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za hra na zemi.
51:10
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
49:26
Máme tu festival seker, na vyloučení to však není.
47:58
Závar před domácí brankou, bez gólu
45:58
Hrdlička teď vyškrábl balonek doslova z brankové čáry. Skóre se nemění
44:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #46 Libor Kuba (5:6).
44:32
Světlík po nahodilém odrazu doklepl míček do branky.
43:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #28 Patrik Jurco (5:5).
43:25
Horák si po přihrávce Jurca vymíchal Bauera a srovnává.
42:02
Holub od půlky neprostřelil zeď Znojma.
41:11
Domácí nevyužili brejk 2 na 1. Vaněk potom zůstal ležet na ploše, ale odešel po svých.
40:31
Hra se přiostřuje, projevuje se nervozita.
38:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #8 David Přibil (4:5).
36:14
OT nepodléhá nátlaku Znojma.
34:48
Bauer čaruje ve své bráně.
32:34
Tvrdá střela Faltuse. Hrdlička zasahuje.
31:25
Krásný zákrok Bauera.
30:04
Stolín byl natlačen na mantinel. Standartka pro OT.
29:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (4:4).
29:14
Jurco srovnává po souhře se Šmídem.
27:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #15 Leoš Faltus (3:4).
27:34
Gerža po otočce od mantinelu posílá svůj tým do vedení.
27:24
Domácí v plném počtu.
25:24
Vyloučen hráč #75 Matěj Matoušek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
25:24
Matoušek si půjde odpykat svůj dvouminutový trest za sekání.
24:32
Hra se přelévá ze strany na stranu.
21:56
Velká šance domácích však gólem nekončí.
19:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #3 Tadeáš Hoch, asistoval #8 David Přibil (3:3).
19:34
Hosté srovnávají po standartní situaci před domací brankou
18:53
Domácí Šmíd teď inkasoval direkt loktem do obličeje, ale je v pořádku.
17:00
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #88 Tadeáš Šilar, asistoval #23 Petr Stolín (3:2).
17:00
Šilar vrací domácím vedení po asistenci Stolína.
15:11
Obě strany předvádí pěkný florbal
13:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #81 Tomáš Světlík (2:2).
11:01
Bauer teď čaroval ve svém brankovišti. Domácí bez úspěchu.
08:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #3 Tadeáš Hoch, asistoval #7 František Blažek (2:1).
08:22
Hosté se po rychlém přenesení hry dostávají na dostřel.
07:48
Hostům forčeking domácích příliš nechutná.
05:47
Přibil prověřil Hrdličku střelou od půlky, ten zasahuje.
03:40
03:40
Kapoun vybojoval balonek a upravuje na 2:0.
02:29
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #90 Tomáš Martinásek, asistoval #93 Jan Machatý (1:0).
02:29
Martinásek otevírá skóre vymetenou šibenicí.
01:48
Hra má už v začátku vysoké tempo.
00:45
Jurco v prvních minutách prověřil Bauera lehkou střelou při zemi.
00:01
Úvodní buly pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: František Blažek, Tadeáš Hoch, David Přibil, Vojtěch Vlček, David Sedláček
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Štěpán Kapoun, Tomáš Dryml, Vojtěch Šmíd, Patrik Jurco, Jan Horák
00:00
Vítejte u dnešní dohrávky 8. kola divize. V dnešním zápase se utkají týmy Fbk Orlicko Třebovsko a TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B.