0:2
- : -
Zlín Lions

FbK Orlicko-Třebovsko A - Zlín Lions 5:6pn
4. Sebastian Filip, 14. Matěj Prokop, 18. Daniel Viščák, 19. Matyáš Kvapil, 30. Matěj Lána - 15. Matěj Tkadlec, 19. Jaromír Hala, 22. Jakub Pavel, 36. Martin Macharáček, 41. Michael Dudek, N Matěj Klímek; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 0 + Matěj Krčál 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger ? - Matěj Outrata ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 0:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #24 Patrik Kresta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko A hráč #25 Jakub Šmíd , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #15 Václav Čeček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko A hráč #21 Jonáš Ludvíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #12 Matěj Klímek a vstřelil rozhodující gól (5:6).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
41:54
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
40:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #54 Michael Dudek, asistoval #32 Matěj Tkadlec (5:5).
35:01
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Martin Macharáček bez asistence (5:4).
30:00
30:00
29:23
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #57 Matěj Lána, asistoval #28 Matyáš Kvapil (5:3).
21:46
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #9 Jakub Pavel, asistoval #3 Martin Macharáček (4:3).
18:58
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #73 Jaromír Hala, asistoval #80 Adam Nedbálek (4:2).
18:34
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #31 Marek Boušek (4:1).
18:01
Vyloučen hráč #22 Matěj Krčál družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2+2 minuty za hrubost.
17:23
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #28 Matyáš Kvapil (3:1).
15:00
15:00
14:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec bez asistence (2:1).
13:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #95 Matěj Prokop, asistoval #60 Daniel Viščák (2:0).
03:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #25 Jakub Šmíd (1:0).