1:3
4:2
- : -

Bulldogs Brno B - TROOPERS Black 7:5
7. Tomáš Horák, 10. Jakub Kafka, 22. Jakub Kafka, 27. Tomáš Horák, 27. Jakub Kafka, 28. Tomáš Tesárek, 30. Tomáš Horák - 13. Adam Zuščák, 14. Adam Zuščák, 18. Adam Zuščák, 32. Abdelrahman Elhadidy, 33. Jakub Tylšar; rozhodčí: Matěj Karásek - Michal Havelka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Novotný -5 - Daniel Štercl ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 4:2;
36:00
32:40
Vyloučen hráč #47 Josef Eliáš družstva TROOPERS Black na 2 minuty za hrubost.
32:40
Vyloučen hráč #62 Radek Štěpánek družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za hrubost.
32:18
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #50 Jakub Tylšar, asistoval #39 Adam Zuščák (7:5).
31:00
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #97 Abdelrahman Elhadidy bez asistence (7:4).
29:51
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #83 Tomáš Horák, asistoval #8 Petr Ptáček (7:3).
27:38
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #24 Tomáš Tesárek, asistoval #8 Petr Ptáček (6:3).
26:57
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #81 Jakub Kafka, asistoval #49 Tobiáš Řeha (5:3).
26:23
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #83 Tomáš Horák, asistoval #51 Jakub Mattes (4:3).
24:00
24:00
21:14
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #81 Jakub Kafka, asistoval #5 Andrej Musil (3:3).
17:51
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #50 Jakub Tylšar (2:3).
13:49
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #47 Josef Eliáš (2:2).
12:00
12:00
12:00
09:46
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #81 Jakub Kafka bez asistence (2:0).
06:32
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #83 Tomáš Horák, asistoval #24 Tomáš Tesárek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Karásek a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Black:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno B: brankář: Jakub Novotný; hráči v poli: Tobiáš Řeha, Radek Štěpánek, Jakub Kafka, Andrej Musil, Kryštof Hlinka