0:4
- : -
IBK Holice

FBC TJ Draci Lanškroun - IBK Holice 2:11
18. Vít Kristek, 19. Lukáš Bureš - 1. Jakub Tlučhoř, 7. Tomáš Číhař, 8. Tomáš Faltejsek, 17. Jan Fišar, 19. Jan Fišar, 25. David Sušil, 27. Adam Kovařík, 34. Tomáš Faltejsek, 34. Adam Kovařík, 36. Jan Jedlička, 37. Daniel Bořetický; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Matěj Maršík 42 - Michal Dušek 21; po třetinách: 0:3, 2:4, 0:4;
Komentář domácích Knápek Vojtěch (Trenér):
Byla to jednostranná záležitost. Bohužel, vichřice ovlivnila trajektorii našich projektilů. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Dědič Lukáš (Trenér):
Děkuji soupeři za krásné utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 6:19
45:00
44:37
Vyloučen hráč #55 Martin Řehák družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za vysoká florbalka.
44:00
Minuta do konce. Holice chtějí ještě přidat branku
41:21
Fufík předvedl míchačku. Pochvalu od střídačky si ale přivlastnil čmelda
40:15
Šance střídá šanci. I brankář Holic se zapotil.
38:45
Maršál drží! Bez něj by to byla už dvacítka.
38:10
Lanškroun se snaží, snaží dostat do šance.
36:53
Kroutil to dokroutil a zahodil šanci 3na1.
36:13
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #12 Ondřej Shejbal (2:11).
36:13
Z druhé vlny překonává Maršála Bořetický.
35:39
Branku družstva IBK Holice vstřelil #2 Jan Jedlička, asistoval #82 Jan Fišar (2:10).
35:39
A je tu desítka.
33:57
Rozhodčí mě na časomíře pozlobřil matematickým vtipem. Každopádně Kovařík upravuje skóre na 9:2
33:53
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #34 Ondřej Kroutil (2:9).
33:18
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #5 Daniel Bořetický (2:8).
33:18
Na další tutovku už byla jednička Lanškrounu krátká.
32:48
Maršálův beton zastavuje šanci hostí!
32:43
Čmelda vyslal dělovku! Skoro i došla na bránu!
31:44
Trestné střílení družstva IBK Holice neproměnil #34 Ondřej Kroutil.
31:44
Maršál neskutečně silou vůle vychytal trestné střílení! Zmenšil bránu a Kroutil přestřelil!
30:25
Nádherný zákrok Maršíka! Ten kluk je talent!
30:01
I přes jednoznačné skóre je hra až nečekaně vyrovnaná. Holice se trápí v koncovce, těch gólů mohlo být mnohem víc.
30:01
Freestyle vložka Holic před úvodním buly 3. třetiny. Oči jen přecházejí!
26:38
Divizní souhra! Krásný pass a skvělá střela! Do prázdné branky. Lahůdka!
24:57
Krásný zákrok Maršíka!
24:37
Branku družstva IBK Holice vstřelil #11 David Sušil, asistoval #5 Daniel Bořetický (2:6).
24:37
Hra nahoru dolů,opět. A znovu z toho těží Holice
23:30
Krásnej blok Buráka. To štíplo i mě!
22:30
Polovina zápasu. Jsou to nervy! Bojuje se o každý centimetr!
21:52
Maršál krásně chytá teploměr v malém brankovišti.
21:00
Pěkný bekhend domácího útočníka s číslem 67!
20:10
Maršál předvedl mňamózní zákrok a ještě lepší výhoz. Bohužel přes hostující beky těsně neprošel.
19:11
Od Kovaříka divizní střela kdy promáchnul a došvih byl až půl metru nad hlavou! Radost pohledět.
18:30
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #67 Lukáš Bureš, asistoval #55 Martin Řehák (2:5).
18:30
A domácí s okamžitou odpovědí už jsou opět téměř na dostřel!
18:14
Branku družstva IBK Holice vstřelil #82 Jan Fišar, asistoval #5 Daniel Bořetický (1:5).
18:14
A tak prej ví..
17:53
A domácí dál tlačí! Holice neví co!
17:00
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #9 Vít Kristek, asistoval #14 Milan Sršeň (1:4).
17:00
GOOOOOOOOL!!! Míček končí i za brankovou čárou hostujícího golmana!
16:13
16:13
Střela pod horní růžek která Sněhuláčkovi zapadla do branky...
15:40
A Lanškroun zahajuje tlakem!
15:01
První třetina byla, i přes nárazové ohrožení hostující brány, jednoznačně ve prospěch Holic. Hraje se nahoru dolů, divácky velmi atraktivní třetina. Domácí si stěžují na nedostatečnou regeneraci po včerejším plesu.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:16
15:00
13:59
Hráč s číslem 9 sám před bránou! Takový homerun se nevidí ani MLB!
13:12
Čmelda zkusil kousek za půlkou vystřelit. Bohužel trefil prvního beka.
12:50
A VYUŽÍVÁ ji ke střídání.
12:15
Lanškroun má ukousnutou přesilovku!
10:57
Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
10:57
A máme tu hru 4na4! šance pro domácí?
10:15
Vyloučen hráč #69 Robert Vranka družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
10:00
5 minut do konce první třetiny, zatím májí více ze hry, i přes občasný překvapivý útok domácích, Holice
08:40
Hráč Holic číslo 5 si dělá z obrany domácích dobrý den.
07:55
Zámek Holic, Lanškroun pouze blokuje.
07:00
Branku družstva IBK Holice vstřelil #22 Tomáš Faltejsek, asistoval #82 Jan Fišar (0:3).
07:00
Rychlí brejk po šanci domácích končí v brance Lanškrouna...
06:38
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #11 David Sušil (0:2).
06:38
Holice proměňují. Střela přes beky, Maršál se jen ohlédnul.
04:58
Vyloučen hráč #14 Milan Sršeň družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za hra na zemi.
04:58
První přesilovka hostí. Hra probíhá většinu času na straně Lanškrouna, Holice již svoji první šanci proměnily.
00:53
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #19 Adam Kovařík (0:1).
00:01
Zahájení utkání, souboj na chvostu tabulky snad přinese napínavé okamžiky!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice: brankář: Michal Dušek; hráči v poli: David Sušil, Ondřej Shejbal, Daniel Bořetický, Tomáš Faltejsek, Jan Fišar
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Maršík; hráči v poli: Tomáš Bureš, David Slouka, Vít Kristek, Michal Pfeifer, Dominik Morávek