0:3
- : -
FBC Hlučín

FBC Vikings Kopřivnice B - FBC Hlučín 3:4
2. Jan Simper, 10. Tomáš Telčer, 17. Tomáš Telčer - 19. Sebastián Ticháček, 30. Lukáš Tomíček, 37. Michal Řezák, 39. Tomáš Daniš; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Adam Strouhal ?, Vít Ohera ? - Tomáš Moravec -3; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:3;
39:00
38:41
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #89 Michal Řezák (3:4).
38:32
Vyloučen hráč #5 Martin Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za sekání.
36:26
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #89 Michal Řezák, asistoval #27 Radek Minárik (3:3).
36:03
Vyloučen hráč #7 Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za nesportovní chování.
29:34
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #12 Lukáš Tomíček, asistoval #20 Michal Guldan (3:2).
26:00
Střídání brankáře. Nový brankář #98 Vít Ohera družstva FBC Vikings Kopřivnice B
26:00
26:00
23:59
Vyloučen hráč #38 Jan Daniš družstva FBC Hlučín na 2 minuty za sekání.
22:30
Vyloučen hráč #73 Sebastián Ticháček družstva FBC Hlučín na 2 minuty za bránění ve hře.
18:19
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #73 Sebastián Ticháček, asistoval #71 Jiří Darda (3:1).
16:15
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #14 Tomáš Telčer, asistoval #19 Mojmír Jahoda (3:0).
13:00
13:00
09:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #14 Tomáš Telčer bez asistence (2:0).
04:57
Vyloučen hráč #25 Tomáš Teska družstva FBC Hlučín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:18
01:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #9 Jan Simper, asistoval #12 Vojtěch Frýdl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hlučín: brankář: Tomáš Moravec; hráči v poli: Jiří Darda, Jan Daniš, Matěj Münster, Filip Gavelek, Tomáš Daniš