1:1
2:2
- : -

FBC ORCA KRNOV - 1. FBK Eagles Orlová 4:6
17. František Šuly, 27. Štěpán Čevela, 46. Dominik Fňukal, 59. Tomáš Fridel - 2. Lukáš Milerský, 18. Vojtěch Šimík, 18. Tomáš Milerský, 30. Denis Smilovský, 43. Matyáš Pleva, 50. Tomáš Milerský; rozhodčí: Radek Šiška - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Václav Hradil 34 - Vít Brož 25; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:2;
Komentář domácích Filip Jaromír (Vedoucí):
Naše hra se zlepšuje, ovšem gólová potence pokulhává. Děkuji soupeřům za zápas. Přeji Ondrovi Miškovi brzké uzdravení, jeho zranění naše družstvo citelně oslabilo.
Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér):
První třetina dobrá od druhé třetiny jsme se přizpůsobili hře soupeře a výrazně se zhoršili a už tak nějak dohrávali zápas. Víťa opět podržel. Děkuji všem za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 7:14
60:00
59:53
Pravděpodobně poslední akce Orcy brankou neskončila.
59:16
Vyloučen hráč #14 Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za vysoká florbalka.
58:44
Krnov jde do powerplay.
58:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel bez asistence (4:6).
57:28
Zvoní tyč Brožovy branky.
56:00
Čtyři minuty do konce. Orca se nevzdává a stále věří v přidání další branky.
52:16
Baránek nadhodil míček na Fridela a ten běžel sám na branku. Soupeř ho ale dostihl a nic z toho nebylo.
50:41
Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
50:41
Když už si Krnov vyzkoušel dvakrát přesilovku, vyzkouší si nyní i oslabení.
50:21
Emoce hráčů sílí.
49:29
Menzel zachytil přihrávku Křiže po mantinelu a poslal míček na své beky.
49:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #90 Tomáš Milerský, asistoval #19 Jakub Sasyn (3:6).
48:43
Orlová v klidu kombinuje na své půlce a nikam se nežene. Krnov chce přidat další branku, a proto intenzivně presuje.
46:49
Menzel přesně přečetl, co chtěl Pleva udělat. Přihrávku na střed mu tedy překazil.
45:47
Souboj Šulyho nebyl čistý, proto rozhodčí nařizují rozehrávku pro Orlovou z půlky.
45:07
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #81 Dominik Menzel (3:5).
44:23
Orca svými kombinacemi vytáhla míček až na soupeřovu půlku. Filip zakončoval a trefil se do brankáře.
43:15
Vyloučen hráč #69 Filip Matějka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za vysoká florbalka.
43:15
Orca si zkusí další přesilovku. Snad v ní bude tentokrát úspěšná.
42:44
Baránek to zase odnesl v rohu hřiště. Rozehrává Orca.
42:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #12 Matyáš Pleva, asistoval #55 Ondřej Babiš (2:5).
41:36
Filipova střela trefila mantinel za brankou. Míček tam získal Fridel.
40:38
Orca začala presovat a jde poznat, že je Orlová pod tlakem.
39:24
Baránek najednou leží na zemi a míří k němu zdravotnice. Vypadá to, že je v pohodě, protože odchází po svých na střídačku.
38:32
Lukáš dostal výhodu. Následně přihrál zpět na své beky, uklidnil situaci a šel vystřídat.
37:19
Nahrávka Fridela na Baránka. Druhý zmiňovaný chtěl střílet z první, ale promáchl.
36:40
Přesilovka pro domácí žádné ovoce nepřinesla. Sasyn se vrací na hřiště a Orlová hraje v pěti.
34:40
Vyloučen hráč #19 Jakub Sasyn družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
34:40
Máme zde první vyloučení. Přesilovku si zahraje Krnov.
33:02
Hosté obrali Menzela na půlce hřiště a byl z toho rychlý brejk 2 na 0. Hradil chytá.
30:32
Milerský má dobré znamení na spoluhráče, aby mu přihráli. Aby to domácí neslyšeli, nevolá na ně, ale "syčí".
29:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #17 Denis Smilovský, asistoval #69 Filip Matějka (2:4).
29:16
Od začátku druhé třetiny se tempo Orcy zrychlilo. Hraje se nahoru a dolů.
27:47
Sekání Musila a následná standartka za půlkou hriště hostů.
26:55
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela, asistoval #5 Tomáš Fridel (2:3).
26:46
Orca nyní provedla krásné střídání na míčku a poslala tak své čerstvé hráče na hřiště.
25:27
Čevela sebral míček kousek od svojí branky a dal krosovou přihrávku na Filipa. Ten opět zasahuje soupeře.
23:58
Šuly už ve druhé výborné šanci spadl na zem.
22:47
Fridelův výjezd z rohu na střed a následná střela do bloku Orlové.
19:49
Sasyn mohl střílet z první, ale míček chtěl nahrát na střed svému spoluhráči. To se mu ovšem vymstilo, protože míček sebral Janáč.
19:00
Pleva zfauloval Baránka v rohu hřiště. Rozehrávka tedy pro Orcu.
17:53
Miškov opět dostal výhodu. Míček se mu v jedné chvíli pokoušeli sebrat dva orlovští hráči. Poté najednou ležel na zemi. Ze hřiště je odváděn s oporou svých spoluhráčů.
17:25
17:13
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Vojtěch Šimík, asistoval #88 Adam Kučera (1:2).
17:13
Na Šulyho branku Orlová rychle odpověděla.
16:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #91 Jaromír Filip (1:1).
16:25
Šuly srovnává na 1:1!
16:03
Miškov dostal výhodu a následně bekhendem vystřelil. Nic z toho není.
15:28
Domácí jsou od začátku zápasu spíše zatažení na své půlce.
14:38
Přihlávku Smilovkého na Kučeru překazil Čevela.
13:22
Standartka blízko branky Orlové. Ani po odražení a následném doražení míček do branky domácí nedopravili.
11:48
Musil vytáhl míček až za branku Orlové. Nahrál na Hlušíčka, ten skákavou přihrávku bohužel nezpracoval.
11:28
Výborný blok Menzela.
10:05
Baránek nahrál po mantinelu na Čevelu. Čevela rychlostí světla bežel, ale míček nedostihl. Orlová ho v rohu posbírala.
09:12
Kříž vystřelil z půlky hriště. Myslím, že střela mířila přímo do branky, ale Pleva ji odrazil svým tělem.
07:30
Centr Janáče na Hlušíčka. O míček druhého zmiňovaného hosté obrali přímo za jejich brankou.
05:57
Rychlý brejk Orlové skončil na domácí půlce. Do branky se už míček nedostal.
04:45
Nahrávka Hlušíčka z rohu na Janáče na středu. Střela šla ovšem do hostujícího brankáře.
03:42
Jantoš prozkoušel Hradila z půlky, ten ale vyráží.
01:26
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #10 Lukáš Milerský, asistoval #90 Tomáš Milerský (0:1).
01:26
Orlová hned v první minutě odskakuje na rozdíl jedné branky.
01:02
První střelu na domácí branku si připisuje Matějka, Hradil s přehledem chytá.
00:01
Úvodní buly vyhrál Krnov a ihned začal kombinovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Vojtěch Šimík, Tomáš Bečka, Adam Kučera, Filip Matějka, Denis Smilovský
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Václav Hradil; hráči v poli: Ondřej Janáč, Dominik Fňukal, František Šuly, Jaromír Filip, Ondřej Miškov
00:00
Dobré odpoledne, vážení sportovní diváci. Po zápasech dorostenců se v hale na Janáčkově náměstí odehraje 7. kolo Divize E. V něm se nám představí kosatky z Krnova proti orlům z Orlové. Věřím, že vidět tento zvířecí zápas bude zajímavé. Začínáme již v 17:00. Přeji příjemnou zábavu.