1:6
1:3
- : -

FBK Atlas Blansko - FBO Orel Boskovice 3:13
10. Lukáš Frýdek, 18. Alex Müller, 29. Lukáš Chovan - 2. Matěj Krenželok, 2. Matěj Krenželok, 11. František Poliak, 12. Jan Dufek, 15. Damián Oujeský, 16. Petr Včelík, 17. František Poliak, 18. Petr Včelík, 20. Jonáš Oujeský, 24. Matěj Krenželok, 28. Pavel Fleischlinger, 29. Jonáš Šenkyřík, 36. Jonáš Oujeský; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Komárek -13 - Martin Krutina ?; po třetinách: 1:4, 1:6, 1:3;
36:00
35:36
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #33 Jonáš Oujeský, asistoval #27 Damián Oujeský (3:13).
35:09
Vyloučen hráč #33 Lukáš Chovan družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
28:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #33 Lukáš Chovan bez asistence (3:12).
28:06
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #55 Jonáš Šenkyřík, asistoval #52 Michal Herčík (2:12).
27:23
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #60 Pavel Fleischlinger, asistoval #46 David Komár (2:11).
25:33
Vyloučen hráč #43 Petr Bárta družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:33
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #49 Matěj Krenželok, asistoval #63 Jan Dufek (2:10).
19:33
17:54
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #45 Petr Včelík, asistoval #55 Jonáš Šenkyřík (2:8).
17:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #18 Alex Müller bez asistence (2:7).
16:31
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #57 František Poliak, asistoval #27 Damián Oujeský (1:7).
15:59
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #45 Petr Včelík, asistoval #56 Martin Špidla (1:6).
14:41
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #27 Damián Oujeský, asistoval #33 Jonáš Oujeský (1:5).
12:00
12:00
11:42
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #63 Jan Dufek, asistoval #54 Filip Kavan (1:4).
10:28
Branku družstva FBO Orel Boskovice vstřelil #57 František Poliak, asistoval #58 Dan Provazník (1:3).
09:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #78 Lukáš Frýdek, asistoval #1 Matěj Komárek (1:2).
08:13
Vyloučen hráč #1 Martin Krutina družstva FBO Orel Boskovice na 2 minuty za nesportovní chování.
01:31
01:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Grega a Jan Karafiát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBO Orel Boskovice:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Matěj Komárek; hráči v poli: Kryštof Němec, Petr Bárta, Martin Kala, Radim Králík, Ondřej Kala