2:1
1:2
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:4
7. Jan Novák, 8. Tomáš Kucharič, 15. Petr Mašek, 21. Tomáš Kucharič, 25. Martin Pánek, 47. Martin Ďuriška - 19. Lukáš Jelínek, 24. René Slezák, 48. Marek Fuchs, 60. Jonáš Kůra; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 172; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 29 - Filip Létal 35, Ondřej Kolajta 0; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:2;
59:51
Vyloučen hráč #39 Petr Mašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
59:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #96 René Slezák (6:4).
58:30
Bauer opět hasí šanci hostů!
57:42
Hosté se snaží dostat do střelecké pozice, Znojmo ale perfektně brání.
53:30
Sádlo unikl sám na bránu, obrana hostů jeho šanci spálila.
51:45
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #87 Nikolas Zouhar.
50:47
Pískáček a jeho další střela z půlky.
49:38
Bauer předvedl hned několik skvělých zákroků.
47:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #6 Tomáš Brom (6:3).
46:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #33 Martin Ďuriška, asistoval #88 Bohumil Piskáček (6:2).
45:53
Hosté v plném počtu.
43:53
Vyloučen hráč #87 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zvedání florbalky.
34:41
Vyloučen hráč #9 Ondřej Sádlo družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
33:17
Hosté si vytvořili hned několik šancí, žádná z nich zatím nekončí gólem.
31:44
Vyloučen hráč #20 Jiří Šrámek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
31:03
Další skvělý zásah domácího Bauera!
28:30
Hronek střílí, Bauer zasahuje.
27:52
Číhal pálí na bránu, míček míjí brankový prostor.
26:43
Bauer skvěle hasí šanci hostů.
26:27
Na míčku hosté.
24:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek z trestného střílení (5:2).
24:15
Přibil blokuje střelu Vlacha.
23:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák, asistoval #12 Marek Fuchs (4:2).
21:31
Vyloučen hráč #88 Bohumil Piskáček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
20:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:1).
20:00
Vyloučen hráč #38 Lukáš Jelínek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 20:9
20:00
18:34
Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
18:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Lukáš Jelínek, asistoval #34 Šimon Hronek (3:1).
16:57
Hosté trpělivě rozehrávájí.
15:36
Číhal si našel prostor pro střelu, Létal připraven.
14:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #20 Jiří Šrámek (3:0).
13:15
Pískáčkova jedovatá střela, pro Létala žádný problém.
12:06
Létal si připisuje dva skvělé zákroky.
10:26
Hosté kombinují na útočné polovině.
08:52
Pískáček střílí z půlky, Létal připraven.
08:06
Sukova šance do prázdné, míček končí mimo.
07:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #33 Martin Ďuriška (2:0).
06:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #14 Petr Číhal (1:0).
05:00
Pískáčkova střelecká šance končí blokem.
04:43
Střídání brankáře. Nový brankář #98 Ondřej Kolajta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
03:07
Po nepříjemném střetu končí Fuchs na zemi, naštěstí se zdá, že je vše vpořádku.
02:29
Kucharič střílí, Sádlo doraží, míček končí mimo.
00:30
Domácí se dostali do několika šancí.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Jonáš Kůra, Lukáš Vlach, Vít Máček, Tadeáš Gryc, René Slezák
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jan Novák, Petr Číhal, David Přibil, Petr Mašek, Jiří Šrámek