0:6
2:3
- : -

FBC Česká Lípa B - BK REAL ROUDNICE n/L 3:9
3. Petr Procházka, 42. Vojtěch Legner, 52. Jakub Knespl - 23. Štěpán Cvekl, 24. Daniel Pilař, 28. Štěpán Cvekl, 30. Štěpán Cvekl, 33. Ondřej Cvekl, 40. Štěpán Cvekl, 54. Jiří Šolta, 56. Jaroslav Jaroš, 60. Ondřej Cvekl; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 3 + Zdeněk Petrák OS:5; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Marek Kocourek 22 - Daniel Castrillo 26; po třetinách: 1:0, 0:6, 2:3;
Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér):
Po výborném vstupu do utkání jsme si zápas prohráli ve druhé třetině. Děkujeme soupeři a divákům.
Komentář hostů Karpíšek Dan (Trenér):
Utkání se nám povedlo po herní stránce. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 12:10
60:00
59:58
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #31 Štěpán Cvekl (3:9).
59:58
Vyloučen hráč #31 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
59:58
Vyloučen hráč #13 David Böhme družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
55:07
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Jaroslav Jaroš, asistoval #31 Štěpán Cvekl (3:8).
55:07
Vyloučen hráč #3 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa B - osobní trest.
55:07
Vyloučen hráč #3 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
53:29
53:00
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #20 Jaroslav Jaroš (3:7).
51:43
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl bez asistence (3:6).
48:35
Vyloučen hráč #12 David Šindelář družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
41:04
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #19 Petr Procházka (2:6).
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:13
40:00
39:19
Vyloučen hráč #65 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
39:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl, asistoval #49 Ondřej Cvekl (1:6).
32:47
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #98 Michal Rott (1:5).
32:08
Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
32:08
Vyloučen hráč #65 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:59
Vyloučen hráč #30 Jan Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:29
29:01
27:56
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl, asistoval #18 Daniel Pilař (1:3).
26:57
Bureš trefuje tyč.
25:30
24:14
Hosté rozehrávají v útočném rohu.
23:23
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #98 Michal Rott (1:2).
22:32
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl, asistoval #98 Michal Rott (1:1).
20:43
Na polovině hřiště rozehrávají hosté.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:8
20:00
18:05
Domácí delší dobu na míčku, zatím bez zakončení.