0:3
0:3
- : -

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - TEXAS LONGHORNS B 0:8
2. Filip Kovář, 2. Ondřej Šereda, 14. Ondřej Šereda, 15. Dominik Havel, 22. Martin Vichnar, 26. Martin Murín, 26. Martin Vichnar, 34. Martin Murín; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Vojtěch Budský -5, Jakub Vilimovský ? - Martin Šimůnek 0; po třetinách: 0:2, 0:3, 0:3;
36:00
33:21
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #96 Martin Murín, asistoval #57 Vojtěch Mlnářík (0:8).
27:31
Vyloučen hráč #21 Tomáš Bureš družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
25:46
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #13 Martin Vichnar, asistoval #21 Jakub Kuneš (0:7).
25:32
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #96 Martin Murín, asistoval #58 Daniel Drake (0:6).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 0:3
24:00
21:02
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Vilimovský družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
21:01
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #13 Martin Vichnar, asistoval #28 Filip Kovář (0:5).
14:03
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #90 Dominik Havel, asistoval #13 Martin Vichnar (0:4).
13:27
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #43 Ondřej Šereda, asistoval #58 Daniel Drake (0:3).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 0:2
12:00
01:38
01:29
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #28 Filip Kovář, asistoval #13 Martin Vichnar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS B: brankář: Martin Šimůnek;
00:00
Line-up domácích Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.: brankář: Vojtěch Budský; hráči v poli: Jakub Vycpálek, Filip Vedral, Josef Povejšil, Vojtěch Rožníček, Lukáš Zámostný