1:2
2:8
- : -

Florbalová akademie MB - FBC Slavia Praha 5:10
5. Michal Stehlík, 8. Vojtěch Hrůza, 29. Zdeněk Vyhnánek, 54. Zdeněk Vyhnánek, 57. Michal Stehlík - 30. Antonín Štička, 31. Martin Fojtík, 44. Tomáš Svačinka, 46. Martin Fojtík, 48. Martin Fojtík, 50. Ondřej Volf, 50. Martin Fojtík, 50. Radek Kubala, 57. Martin Fojtík, 58. Tomáš Svačinka; rozhodčí: Dominik Dolejš - Filip Novák; vyloučení: 7 + Filip Valíček 4 + Aleš Tůma 4 + TDKU:1; využití: 1:4; diváků: 99; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 22 - Petr Kabelka 6; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:8;
Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér):
Neprohráli modří, nevyhráli červenobílí, kredit za výsledek patří zcela jiným účastníkům utkání. Děkujeme divákům za účast.
Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
Nebudeme se v tom zbytečně pitvat. Zábavné utkání, které jsme i díky nedisciplinovasti, ale především díky své kvalitě otočili ve třetí třetině. Děkujeme soupeři, rozhodčím za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 4:11
60:00
58:33
Slávie tlačí stále Boleslavské.
57:58
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #33 Ondřej Otáhal (5:10).
57:10
Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
56:40
Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou.
56:19
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:9).
56:00
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #85 Tomáš Svačinka (4:9).
55:59
Boleslavští drží Kabelku v ostražitosti.
54:18
Vyloučen hráč #69 Michael Pitek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za držení.
53:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #47 Michal Macků (4:8).
53:12
Dufek zastavuje šanci Fulína.
51:11
Svačinkova střela míří do autu.
50:47
Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za hrubost.
50:47
Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB do konce utkání.
50:36
Stehlík a Machač kombinují před vlastní bránou.
49:54
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #55 Ondřej Volf (3:8).
49:36
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #69 Michael Pitek (3:7).
49:36
Fojtík znovu přesně míří a připisuje si již čtvrtý gól v tomto zápase.
49:03
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf, asistoval #71 Matěj Fulín (3:6).
48:57
Boelslavští zvyšují tlak na bránu Slávie.
47:04
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:5).
47:04
Znovu osamocený Fojtík dává gól a získává hattrick.
45:34
45:34
Osamocený Fojtík vytváří náskok Slávii.
43:16
Oslabebení využívá Svačinka a vyrovnává stav utkání.
43:14
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #20 Dan Kašovský (3:3).
42:06
Vyloučen hráč #23 Filip Valíček družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za sekání.
41:44
Hra se zrychluje na obou stranách.
40:00
40:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Boleslav.
40:00
Střely ve 2. části: 5:13
40:00
39:16
Tým hostí tlačí na obranu domácích.
38:04
Ulmanova razantní střela nekončí mezi třemi tyčemi.
36:55
Kadlecova střela také nekončí za Dufkovými zády.
35:03
Dufek úspěšně zachytává střely hostí.
34:06
Pitkova razantní střela se odráží pouze o helmu.
33:05
Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
33:05
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
32:26
Tým hostí vyvíjejí v přesilovce silný tlak na obranu domácích.
30:24
30:01
Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
30:01
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:05
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:1).
28:38
28:38
Po přesné přihrávce od Macků, se trefuje Vyhnálek.
26:11
Malého střela nekončí za zády Kabelky.
25:28
Slávie úspěšně odrazuje útoky Boleslavských.
23:31
Cvekl a Macků kombinují na vlastní půli.
20:52
Machačova střela končí v autu.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým z Boleslavi.
20:00
Střely v 1. části: 4:8
20:00
18:50
Dufek nedovoluje snížení náskoku Boleslavi.
17:39
Slávie zvyšuje tlak na obranu Boleslavi.
15:10
Svaničkova střela končí pouze odražená od mantinelu.
13:39
Vyloučen hráč #23 Filip Valíček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:39
Po ostrém souboji u mantinelu je Valíček poslán na trestnou lavici za vrážení.
12:22
Vyhnánkova samostatná akce nekončí gólem.
10:33
Kaškovského střely nelkončí za Dufanem.
09:12
Štičkova střela nekončí mezi třemi tyčemi.
07:25
Tým domácích kombinuje na půli.
07:04
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #9 Vojtěch Hrůza, asistoval #11 Jan Ulman (2:0).
06:10
Boleslavěští nepouští tým hostí k velkým šancím.
04:07
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #44 Aleš Tůma (1:0).
04:07
Po rychlém protiútoku se přesně trefuje Stehlík.
02:33
Boleslavským se daří odrážet útoky Slávie.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: Michael Pitek, Tomáš Svačinka, Antonín Štička, Ondřej Otáhal, Martin Fojtík