1:4
4:6
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - FBC DDM Kati Kadaň 10:14
3. David Karpíšek, 5. Bilguun Ariunbuyan, 8. Štěpán Cvekl, 14. Ondřej Cvekl, 18. Ondřej Cvekl, 30. Jan Rott, 46. Daniel Pilař, 50. Ondřej Cvekl, 59. Ondřej Cvekl, 60. Jan Rott - 2. David Budák, 5. Dominik Šebek, 12. Lukáš Pardubský, 20. Dominik Šebek, 22. Jiří Prokop, 25. Jiří Prokop, 26. Dominik Šebek, 27. Ondřej Kopp, 43. Patrick Lenke, 46. Kryštof Danda, 46. Jaroslav Michálek, 48. Patrick Lenke, 50. Kryštof Danda, 60. Daniel Jäschke; rozhodčí: Lukáš Mucha - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4:2 + Mikuláš Kulík 4; využití: 2:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 32 - Filip Staněk 23; po třetinách: 5:4, 1:4, 4:6;
Komentář domácích Karpíšek Dan (Trenér):
Chěl bych celému týmu poděkovat za super výkon. I přes prohru s třetím týmem tabulky jsme dokázali po většinu zápasu držet krok. Děkujeme soupeři, pořadatelům za utkání. Štěpánovi přejeme brzké uzdravení.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
3 body dobrý, ale ... Mrzí mě, že jsme poslali sanitou ze zápasu ex kadaňského hráče. Přejem Cveklikovi ať je v pohodě. Mrzí mě, že jsme ne optimální hrou nedovolili juníkům odehrát celý match. A rozhodně jsme nepomohli dnes našemu brankáři. Soupeř odehrál parádní běhavé utkání. Dozadu nás dobře prověřil. Díky pořadatelům , rozhodčím i divákům, hezký zbytek víkendu.
60:00
Střely ve 3. části: 10:21
60:00
59:48
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #39 Jiří Hádek (10:14).
59:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #11 Ondřej Kopp (9:14).
58:16
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #23 Ondřej Večeř (9:13).
57:56
Vyloučen hráč #18 Daniel Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
55:10
Vyloučen hráč #25 Jiří Šolta družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za blokování florbalky.
54:22
Vyloučen hráč #15 David Budák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
53:04
Vyloučen hráč #39 Jiří Hádek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
49:44
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #65 David Karpíšek (8:13).
49:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Kryštof Danda z trestného střílení (7:13).
47:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (7:12).
45:47
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař z trestného střílení (7:11).
45:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #73 Mikuláš Kulík (6:11).
45:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Kryštof Danda, asistoval #12 Jiří Prokop (6:10).
42:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (6:9).
40:37
Trestné střílení družstva BK REAL ROUDNICE n/L neproměnil #20 Jaroslav Jaroš.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:14
40:00
36:13
Vyloučen hráč #20 Jaroslav Jaroš družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
29:30
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #27 Matěj Slaba (6:8).
26:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #17 René Chodura (5:8).
25:38
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #7 Lukáš Pardubský (5:7).
24:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #9 Daniel Jäschke (5:6).
21:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #11 Ondřej Kopp (5:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:11
20:00
19:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #29 Jaroslav Michálek (5:4).
17:04
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl bez asistence (5:3).
13:47
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #25 Jiří Šolta (4:3).
13:42
Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2+2 minuty za hrubost.
12:59
Vyloučen hráč #5 Marek Macura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky.
11:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (3:3).
07:42
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl, asistoval #27 Matěj Slaba (3:2).
04:54
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #30 Jan Rott (2:2).
04:03
02:19
Na rychlou branku Kadaně přišla stejně rychlá odpověd Roudnice. Karpíšek prostřelil Staňka.
02:18
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #65 David Karpíšek, asistoval #20 Jaroslav Jaroš (1:1).
01:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #15 David Budák, asistoval #17 René Chodura (0:1).
00:01
Dám a pánové dnešním přenosem vítáme Vás u sledování dnešbího zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Patrick Lenke, Lukáš Pardubský, Mikuláš Kulík, Dominik Šebek
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Matěj Slaba, David Karpíšek, Jan Rott, Bilguun Ariunbuyan, Daniel Pilař