2:5
2:2
- : -

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - Banes Florbal Soběslav 6:8
10. Matyáš Moller, 14. Matyáš Moller, 27. Pavel Hamrle, 35. Šimon Jonáš, 52. Šimon Jonáš, 55. Šimon Jonáš - 2. Jan Hyánek, 31. Jan Hyánek, 33. Pavel Lacina, 34. Jakub Malecha, 38. Jakub Malecha, 38. Ondřej Vácha, 49. Adam Zíka, 60. Ondřej Vácha; rozhodčí: Filip Oberta - Jaroslav Němeček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 15 - Jan Nejedlý 18; po třetinách: 2:1, 2:5, 2:2;
Komentář domácích Jíra František (Trenér):
V první třetině jsme si bohužel neudělali pohodlnější náskok, soupeř začal trestat naše zbytečné chyby efektivněji a i přes tlak ve třetí třetině se nám ho už nepodařilo dohnat. Děkujeme všem a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Vondruška Jakub (Asistent trenéra):
Vyrovnané a pěkné utkání až do poslední minuty za které soupeři náleží dík. Velké uznání a obdiv poté konkrétně hráči č. 9 za sportovní přiznání nedovoleného zákroku, kterým sice poslal svůj tým do oslabení, ale jednoznačně prokázal, že Greyhounds naplňují zásady fair-play. Respekt a hodně štěstí do dalších zápasů
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:59
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #4 Jan Dušek (6:8).
58:18
Timeout FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B
54:19
Timeout Banes Florbal Soběslav
54:19
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #6 Šimon Jonáš, asistoval #65 Matyáš Moller (6:7).
51:27
48:11
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #78 Ondřej Kasika (4:7).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
37:55
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (4:6).
37:55
A hned je to o 2 branky. Před brankou zůstal nehlídaný Vácha, který doráží balonek do domácí branky
37:07
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #14 Adam Zíka (4:5).
37:07
Přečíslení hostů 2 na 1, Zíka hledal Malechu, od jehož nohy se balonek dostal až za Trhlíka. Soběslav znovu vede
34:11
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #6 Šimon Jonáš bez asistence (4:4).
34:11
Nejprve Greyhounds neproměnili velkou šanci, vzápětí se po výhozu Nejedlého z dálky trefuje Malecha přesně nad Trhlíkovo rameno. O několik okamžiků později zachytil Jonáš rozehrávku volného úderu a vyrazil do samostatného úniku. Nejedlému nedal šanci a vyrovnává na 4:4
33:59
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #1 Jan Nejedlý (3:4).
32:24
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #37 Pavel Lacina, asistoval #4 Jan Dušek (3:3).
32:24
Chvíli po skončení přesilovky hosté vyrovnávají. Střelu Duška tečuje Lacina a balonek skončil až za Trhlíkem
31:45
Až teď Trhlík vyráží střelu Soběslavi
31:12
Minuta přesilovka pryč, Greyhounds se zatím dobře brání
30:12
Vyloučen hráč #9 Marek Zíka družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:04
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Jan Hyánek, asistoval #14 Adam Zíka (3:2).
29:01
Nejedlý dobře chytá jak střelu Petráka, tak dorážku Jonáše
28:14
Střela domácích vysoko nad branku
27:27
Vyloučen hráč #27 Jan Ludvík družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost.
26:13
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #18 Pavel Hamrle, asistoval #9 Marek Zíka (3:1).
23:12
Horák hledal před brankou spoluhráče. Ten sice míček zashál a usměrnil ho na branku, ale Nejedlého nepřekonal
19:27
Vyloučen hráč #71 Vojtěch Porazil družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
13:27
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Matyáš Moller, asistoval #64 Matěj Soukup (2:1).
13:27
Až teď si hosté špatně rozebrali hráče hostů při volném úderu a zcela volný Moller posílá Greyhounds do vedení
13:05
Greyhounds teď dlouho trpělivě kombinovali a snažili se vytvořit si šanci. Obrana hostů je zatím pozorná
11:30
Hra se odehrává převážně na polovině Soběslavi
09:38
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Matyáš Moller bez asistence (1:1).
09:38
Moller hezky proběhl mezi obránci soupeře a překonává Nejedlého - 1:1
08:27
Tentokrát šel na Trhlíka sám Vácha. Domácí brankář ale jeho blafák vystihl a balonek mu sebral
07:26
Hosté v plném počtu, v závěru oslabení se dokonce dostali do samostatného úniku. Zíka se ale stihl vrátit a soupeři zakončení znemožnit
06:15
Hosté vyhazují
05:26
Vyloučen hráč #4 Jan Dušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky.
05:26
Uvidíme přesilovou hru pro domácí
03:38
Další šance Paďourka, i tentokrát ho Nejedlý vychytal
01:47
01:47
Úvodní šance Paďourka zůstala nevyužita, na druhé straně se trefuje Hyánek a posílá hosty do vedení
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Oberta a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Jan Nejedlý; hráči v poli: Ondřej Kasika, Jan Dvořák, Lukáš Pantoflíček, Jan Ludvík, Ondřej Vácha
00:00
Line-up domácích FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: brankář: Ondřej Trhlík; hráči v poli: Karel Eichler, Jan Horák, Lukáš Kratochvíl, Pavel Hamrle, Marek Zíka