4:2
2:3
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Předvýběr.CZ Florbal MB 8:5
12. Daniel Chatrný, 15. Daniel Chatrný, 21. Jakub Onderka, 24. Daniel Chatrný, 29. Daniel Chatrný, 32. Lukáš Pobořil, 49. Lukáš Pobořil, 58. Daniel Chatrný - 22. Kryštof Kostroun, 37. Michal Fišera, 41. Filip Bergman, 57. Jakub Hart, 59. Jakub Šourek; rozhodčí: Vladimír Černín - Kamil Sojka; vyloučení: 2 + Lukáš Pobořil 4:4 + Štěpán Hendrych 4; využití: 4:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 27 - Jan Zlatohlávek 25; po třetinách: 2:0, 4:2, 2:3;
Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Trenér):
Do dnešního utkání jsme vstoupili s touhou získat všechny body a zejména v defenzivní části jsme fungovali skvěle. Naše nastavené cíle a jisté činnosti, na kterých děláme v jednotkách, se konečně objevily i v zápase, což je skvělá zpětná vazba. Zápas byl ovlivněn i mnoha fauly, což nám pomohlo k zisku danných bodů. Děkuji týmu i fanouškům.
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
V první třetině od nás absolutně nesebevědomý výkon především směrem do útoku. Od druhé třetiny zlepšení, ale stále jsme dělali velkém množství chyb, po kterých následoval brejk soupeře, nebo vyloučení. Zítra musíme podat vyspělejší výkon. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:13
60:00
58:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #76 Ondřej Pužman (8:5).
57:22
Mladá Boleslav opět v šesti bez brankáře.
57:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #24 Aleš Gobel (8:4).
56:43
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
56:23
Mladá Boleslav jde hned do šesti.
56:16
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
56:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #45 Filip Bergman (7:4).
55:29
Dneska už čtvrtá tyč ze strany Bolky.
54:40
Lukáš Pobořil netrefuje v nájezdu.
54:37
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #85 Lukáš Pobořil.
51:38
Ostrava dělá chybu za chybou ale Mladá Boleslav není schopná tyto akce potrestat.
49:26
Mladá Boleslav ve čtyřech ještě dvě minuty ale Ostrava vypadá, že se nemá moc do zakončení.
48:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #20 Adam Mikoláš (7:3).
48:08
Zabral kousek od kasy netrefuje.
47:40
Bolka ve třech.
47:28
Vyloučen hráč #55 Štěpán Hendrych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2+2 minuty za hrubost.
47:17
Mikoláš střílí a ZVONÍ TYČ !
46:31
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zvedání florbalky.
45:03
Mladá Boleslav to nemá vůbec jednoduché s rozehrávkou ale i přes to se jim daří najít určité místa kudy hrát.
44:28
Tome střílí z výjezdu ale jeho střela byla zblokována.
42:57
Boleslav střílí a ZVONÍ TYČ !
42:27
Pužman sám metr před brankou ale úpně mimo.
40:54
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #76 Ondřej Pužman (6:3).
40:01
Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
37:10
Ostrava ve čtyřech přehrává Mladou Boleslav.
36:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera, asistoval #97 Jakub Hart (6:2).
34:59
Vyloučen hráč #85 Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2+2 minuty za nedovolené vrážení.
34:27
Chatrný s Pobořile v klidu prochází přes obranu Bolky.
33:35
Menší techtle mechtle před brankou Bolky ale nic velkého z toho není.
32:17
Bolka se stále snaží střílet ale nic jim tam nepadá.
31:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #45 Daniel Chatrný (6:1).
30:51
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
29:01
Bolka v situaci tři na jednoho nebyla schopná zakončit.
28:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #85 Lukáš Pobořil (5:1).
26:18
Ostrava kvalitně brání na své polovině a Bolka se tak nedostává do žádných příležitostí.
23:59
Boleslav nechává otevřenou obranu a Chatrný s Mikolášem dávají další branku.
23:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #20 Adam Mikoláš (4:1).
23:02
Boleslav střílí ale Patrik Ant. chytá.
22:40
Duo Chatrný a Pobořil drží míček.
22:18
Vyloučen hráč #65 Marek Zabral družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
21:56
Boleslav na nic nečeká a odpovídá první brankou.
21:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Kryštof Kostroun bez asistence (3:1).
20:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #28 Jakub Onderka, asistoval #14 Matěj Přindiš (3:0).
20:01
Úvodni rozehru druhé třetiny bere Ostrava.
17:53
Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky.
17:12
Bolce dlouho trvá rozehrávka, protože Ostrava si dobře obsazuje jejich hráče v útoku.
15:34
Chmelař utíká přes celé hřiště ale jeho střela míří do prvního hráče v bloku.
14:18
14:17
Střela Chatrného byla tak mocná, až se mu z toho zlomila hůl.
13:52
Chatrný střílí z vrcholu formace ale netrefuje branku.
13:12
Bolka stále na míčku.
12:52
Ostrava hned po rozehrávce přichází o míček.
12:34
Vyloučen hráč #3 Jonáš Kudrna družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hra rukou.
11:47
11:46
Pobořil krásnou nahrávkou našel volného Chatrného.
10:36
Boleslav opět v rozehrávce na své polovině.
08:24
Vysoké tempo je nastavené už samotného samotného začátku zápasu.
07:49
Kudrna střílí ale až moc nad branku Ostravy.
07:14
Ostrava tlačí Boleslav hluboko do obrany.
06:30
Chatrný a jeho chyba v rozehrávce připravila Ostravu o míček.
05:19
Patrik Ant. chytá první střelu.
03:30
Vančo sám na branku ale trefuje helmu brankáře.
02:32
Boleslav je ve větším držení míčku ale furt se jim nedaří vystřelit.
01:40
Chatrný střílí ale trefuje jen bok branky.
01:04
Pobořil na středu s míčkem neměl komu rozdat.
00:01
Úvodní rozehru bere Mladá Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Černín a Kamil Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Jan Zlatohlávek; hráči v poli: Ondřej Pužman, Michal Fišera, Filip Bergman, Jakub Šourek, Jakub Hart
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Matěj Přindiš, Jakub Onderka, Jan Punčochář, Vojtěch Murín, Jan Chmelař