1:1
2:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:4
5. Martin Škorpa, 8. Matyáš Kronovetr, 8. Kryštof Šejnost, 19. Filip Kovářík, 31. Filip Gabriel, 52. Matyáš Borek, 60. Filip Gabriel - 11. Lukáš Boček, 12. Ondřej Valeš, 20. Marek Habler, 31. Ondřej Valeš; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 15 - Daniel Hampl 29; po třetinách: 4:3, 1:1, 2:0;
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér):
Dnes velmi dobrý vstup, prvních deset minut nám to tam napadalo. Myslím, že jsme se pak trochu uspokojili, a soupeř se rychle chytnul zpět. Díky našim ztrátám v útočném pásmu jsme čelili nepříjemným breakům soupeře, my jsme situace bránili v obraně nezvádali. Nakonec i díky chytnutému nájezdu, ubráněným oslabením jsme došli pro tři cenné body. Děkuji všem, kteří si našli cestu na dnešní zápas.
Komentář hostů Menšík Jan (Trenér):
Hodně fyzický zápas, do kterého měl soupeř lepší vstup. V moment, kdy jsme se otřepali a začali hrát a dodržovat pokyny se naše hra výrazně zlepšila a přinesla branky i nám. Soupeř nás hodně přestřílel a ukázal nám, že kdybychom byli střelecky aktivnější, dali bychom více branek a mohli pomýšlet na vítězství. Pochvala patří našemu brankáři, který nám výrazně pomohl. Díky soupeři za utkání a fanouškům, hlavně těm našim, že nás přijeli podpořit.
60:00
Střely ve 3. části: 11:7
60:00
59:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Filip Gabriel bez asistence (7:4).
59:02
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:23
Vyloučen hráč #66 Robert Petr Koudelka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
51:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #10 Matěj Jambor (6:4).
51:44
Vyloučen hráč #44 Marek Habler družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování florbalky.
46:21
Vyloučen hráč #75 Ondřej Zlesák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
45:39
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil #9 Aleš Fanta.
45:39
Hedlinger se rozhodl složit osaměle běžícího Gullivera neuerovským výběhem a Brno má nájezd.
44:11
Procházka vysílá tvrdou střelu, která by mohla roztočit vrtuli větrné elektrárny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:6
40:00
38:57
Hra přitvrzuje, ale stále v rámci pravidel. Jen bude asi více modřin.
30:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #10 Patrik Synek (5:4).
30:55
Hedlingerovi míč smolně protekl mezi koleny a skončil za brankovou čárou.
30:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Filip Gabriel, asistoval #68 Martin Škorpa (5:3).
30:36
Po několika marných pokusech Škorpa našel Gabriela který přidává přesilovkový gól
29:04
Vyloučen hráč #37 Ondřej Valeš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
19:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #9 Aleš Fanta (4:3).
19:35
Chodov už se viděl v šatně s dvoubrankovým vedením, ale Sokolí letka náskok opět snižuje.
18:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #93 Vojtěch Petráň (4:2).
11:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #57 Ondřej Kos (3:2).
11:56
Gulivers po gólu viditelně ožili. Valeš našel Kosa a Brno se dostává na dostřel ku Praze.
10:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #44 Marek Habler (3:1).
10:44
Těsně před koncem vyloučení Brno využívá přesilovku.
08:53
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
08:53
Borek nedovoleně zastavil ojedinělý brněnský útok a Gullivers si zahrají přesilovku
07:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #44 Filip Kovářík (3:0).
07:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (2:0).
07:26
Hedlinger si poprvé zapisuje úspěšný zákrok. Jinak se zatím dost nudí a potřeboval by dalekohled.
04:53
Sláma našel volného Škorpu a ten měl dost času na to přesně zamířit do pravého horního rohu Hamplovy brány.
04:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #73 Adam Sláma (1:0).
01:36
Koudelka poprvé prověřuje střelou výstroj brněnského brankáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Jeroným Škvařil, Martin Malý, Ondřej Kos, Patrik Synek, Ondřej Valeš
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Adam Sláma, Martin Škorpa, Filip Gabriel, Matěj Jambor, Ondřej Zlesák