6:2
- : -
FbC Plzeň

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC Plzeň 11:3
19. Jakub Šedivý, 27. Michal Fuchs, 31. Matěj Rapp, 37. Michal Fuchs, 37. Adam Baxa, 42. David Lácha, 50. Michal Fuchs, 52. Michal Fuchs, 54. Matěj Švácha, 56. Jakub Šedivý, 59. Tobiáš Franc - 22. Jan Baštýn, 42. Lukáš Joachimsthaler, 52. Robin Papírník; rozhodčí: Luděk Lejba - Filip Moravec; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Patrik Urban 12 - Filip Beran 24; po třetinách: 1:0, 4:1, 6:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Kluky musím dnes pochválit. Podali jsme koncentrovaný a vyspělý výkon s prvky mužského florbalu. Chyb jsme udělali minimum, dopředu jsme byli kreativní. Děkujeme skvělým fanouškům a soupěřům za férový zápas.
Komentář hostů Klán Martin (Trenér):
Kdyby nás nepodržel golman, bylo hotovo už po první třetině, dnes jsme byli ve všem horší. Převážně hlavou jsme nebyli vůbec v zápase, budeme se muset více zaměřit na florbal a ne na aspekty, které nesouvisí se hrou.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
58:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #70 David Lácha (11:3).
55:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #78 Matěj Rapp (10:3).
54:54
Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
54:28
Mrvík střílí od mantinelu, Urban chytá
53:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (9:3).
53:34
Fuchs si to namířil mezi 3 hráče FBC, a pak našel před prázdnou brankou Matěje Šváchu, který zvyšuje na 9:3
51:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #55 Robin Papírník, asistoval #18 Jiří Levý (8:3).
51:29
Na druhé straně se hned trefuje Papírník a snižuje na 3:8
51:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs bez asistence (8:2).
51:02
Hosté to zkoušeli v 6, ale domácí se ihned trefují přes celé hřiště
49:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #67 Jakub Šedivý (7:2).
42:20
Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
41:50
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #98 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #12 David Janovský (6:2).
41:50
Po dorážce snižuje na 2:6 Joachimsthaler
41:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #70 David Lácha bez asistence (6:1).
38:04
Michal Fuchs odebral soupeři balonek, vydal se dopředu a střelou přes obránce orazítkoval tyčku
36:58
Timeout FbC Plzeň
36:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa bez asistence (5:1).
36:14
Dva rychlé góly za sebou, nejprve Jakub Šedivý nádhernou přihrávkou našel na malém brankovišti Michala Fuchse, který bez problémů usměrnil balonek do sítě. Za chvílí se z dálky přesnou střelou trefil Adam Baxa , a je to 5:1
36:07
34:32
Vyloučen hráč #12 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
34:15
Rapp hezky našel Šváchu před hostující brankou, ten ale Berana nedokázal překonat
32:54
Michal Fuchs obešel 2 soupeře a byl už sám před hostujícím brankářem, tentokrát ale Berana nepřekonal
30:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #85 Filip Cipra (3:1).
30:55
Kapitán domácích Matěj Rapp přesnou ranou zvyšuje na 3:1
29:59
Varta orazítkoval břevno domácí branky
28:29
Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs z trestného střílení (2:1).
26:01
Uvidíme trestné střílení pro Slavii
26:01
Michal Fuchs svým klasickým zakončením nedal Beranovi šanci a vrací domácím vedení
24:38
Po ztrátě domácích ve velké šanci Šik, ale ani nadvakrát nedokázal Urbana překonat
23:38
A další zákrok Berana
21:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn bez asistence (1:1).
21:48
Beran skvělým zákrokem vychytal šanci Slávistů, náseldně na druhé straně vyrazil do protiútoku Baštýn a střelou k tyči vyrovnává na 1:1
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:4
20:00
18:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (1:0).
05:37
Vyloučen hráč #7 Jiří Varta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.