8:0
7:2
- : -

FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice 16:3
2. Kateřina Bünterová, 21. Tereza Spoustová, 23. Markéta Seidlerová, 25. Lucie Čermáková, 27. Aneta Faltová, 30. Tereza Spoustová, 35. Markéta Seidlerová, 37. Kateřina Bünterová, 39. Tereza Spoustová, 42. Lucie Vodičková, 44. Kateřina Bünterová, 49. Lucie Vodičková, 52. Lucie Vodičková, 57. Markéta Seidlerová, 59. Markéta Seidlerová, 60. Kristýna Říhová - 10. Zuzana Žampachová, 46. Nicol Reissingerová, 60. Anna Klvačová; rozhodčí: Marek Střída - Jakub Dragoun; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Anita Vlachová 11 - Eliška Křivková 34; po třetinách: 1:1, 8:0, 7:2;
Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér):
Dnes od druhé třetiny velmi solidní výkon, který opět vygradoval ve vysoký počet branek. Jsem na holky pyšný, že se neustály tlačily do branky a chtěly dávat branky. A věřím, že jsme se před zítřejším těžkým zápasem dobře naladili a že předvedeme podobný výkon. Moc děkujeme všem rodičům a fanouškům, kteří dnes byli naším sedmým hráčem. Florbálku zdar!
Komentář hostů Filipová Eva (Vedoucí):
Soupeř ukázal svoji kvalitu. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 15:6
60:00
59:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (16:3).
59:42
A nebyl to poslední gól, ještě 18 vteřin před koncem si dává svůj gól benjamínek týmu FbŠ Bohemians Kristýna Říhová
59:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (15:3).
59:05
55 vteřin před koncem se ještě prosazuje tým K1 Florbal Židenice - vypadá to na poslední branku tohoto zápasu
58:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (15:2).
58:38
Kateřina Strnadová sbírá míček za svojí branou, projíždí celé hřiště jak nůž změklým máslem, udělá otočku, tam ji ovšem zastaví hned 3 hráčky Židenic
57:32
Butnerová Kateřina a Anna Stará bojují o míček na středu hřiště s Lucií Oujezdskou, tentokrát jsou Židenice úspěšnější
56:13
56:13
Třetí hattrick v podání Bohemians, tentokrát gratulace míří Markétě Seidlerové
55:11
Adéla Polachová po delší době dostává do hry svůj tým a je na míčku, přihrává Victorii Fuchsové, vzápětí o míček přichází díky Anežce Projsové v zelenobílém dresu
54:16
Anežka Smočková zdálky tvrdou střelou trefuje pouze brankářku
52:43
Kristýna Říhová skvěle brání ve výhledu židenické brankářky a Kateřina Ciblová má napřáhnuto - zvoní další tyč
51:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #48 Anežka Smočková (13:2).
51:35
A máme tady další hattrick - Lucie Vodičková - gratulujeme
50:01
Denisa Hebíková se vrací na svojí střídačku a je vidět i slyšet, že dnes není spokojená se svým výkonem
48:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #89 Kateřina Bünterová (12:2).
48:43
Tentokrát tyč nezní, ale vlní se síť v brance Židenic - Lucie Vodičková a Kateřina Bunterová navyšují skóre o 10 branek
47:18
Lucie Vodičková nastřeluje tyč
46:20
Kateřina Strnadová vystihla přihrávku po mantinelu židenických hráček, přečetla jejich hru krásně a může založit na další útok Bohemians
45:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #52 Nicol Reissingerová, asistoval #80 Linh Nguyen Ho Bao (11:2).
45:00
Linh Nguyen je těsně před brankou Bohemians střílí, Anita Vlachová nemá míček pod kontrolou a Nicol reissingerová má prostor na doraz
43:57
Reissingerová Nicol zkouší obelstít Lucii Čermákovou, ale zatím se nedaří
43:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #43 Lucie Vodičková (11:1).
42:04
Anežka Projsová v kombinaci s Nelou Kočvarovou jistí svatyni pražského týmu
41:04
41:04
Tady někdo pečeeeee, u Vodičků pojedou mixéry a trouba celou noc - zítra se totiž také hraje - Lucie Vodičková dává gól číslo 10
40:10
Kristýna Říhová ihned po hvizdu běží na čekanou před branku moravských  hráček, ale míček těsně před ní vypichuje Kateřina Jančová
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 19:4
40:00
39:23
Poslední minuta druhé třetiny, zkouší to Anna Stará, Štěpánka Kubánková, Lucie Vodičková - vyšší skóre už asi do konce třetiny nebude
38:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (9:1).
38:18
Hattrick je na světě - Terezko gartulace
36:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #31 Štěpánka Kubánková (8:1).
36:47
Střelu Štěpánky opět jen brankářka hostí vyráží a Kateřina Bunterová do sítě doráží
36:11
Štěpánka Kubánková z dálky zkouší zda brankářka z Moravy stále udržuje pozornost
34:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová bez asistence (7:1).
34:25
7:1 tentokrát Markéta Seidlerová a opět k tomu nepotřebovala nikoho, jen svojí pořádně seřízenou hokejku
34:04
Nela Kočvarová výkopem alá Petr Čech od své fotbalové branky přihrává Kateřině Strnadové, která právě vběhla na hřiště
32:59
Lucie Vodičková je za svou obrannou hru chválena ze strany své střídačky " Hezky Voda hezky"
31:11
Eliška Křivková likviduje další, tentokrát vysoký a nebezpečný míček a posílá svůj tým do útoku
30:10
Diváci v hale se chytají za hlavu, jejich výkřiky musí být slyšet až do Podolí - tolik šancí spálit? To není možné.
29:09
29:09
Tereza Spoustová dnes je při chuti - je skoro u každého gólu
28:52
Musíme říct, že Bohemians má nyní opravdu navrch, Židenice se horko těžko dostávají na polovinu domácího týmu
26:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #19 Nela Kočvarová (5:1).
26:39
Nela Kočvarová zdálky pálí, střelu brankářka hostí vyráží a Aneta Faltová je v pozoru před, hru jistí a krásným dorazem navyšuje skóre
26:03
Před brankou Židenic to kvasí, je to někdy boj a nikdo neví kde je míček
24:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #34 Tereza Spoustová (4:1).
24:21
Anna Stará rozebíhá další útok Bohemky, Lada Andrýsová si ovšem na ni počkala a o děrovanou kuličku ji čistě připravila
23:34
Aneta Faltová zpoza branky nahrává Nele Kočvarové, Křivková Eliška chytá
22:29
22:29
Markéta Seidlerová prostě míček vezme a jde hlava nehlava na branku Židenic - neomylně střílí branku číslo 3
22:10
Rychlost hry v druhé třetině je o poznání rychlejší, taktičtější a přesnější - asi přestávka v šatně byla výživná
21:32
Denisa Hebíková přihrává na Anetu Faltovou, která pálí jen těsně vedle pravé tyče
20:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #61 Lucie Čermáková (2:1).
20:14
V přesilové hře se prosazuje Tereza Spoustová střelou rychlostí blesku prostřelila Elišku Křivkovou po nahrávce od Lucie Čermákové
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:4
20:00
19:32
Přesilovková pětice Bohemians na hřišti, nepůjčují míček protihráčkám, několikrát vystřelí, ale bez úspěchu
18:20
Vyloučen hráč #37 Viktorie Fuchsová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
18:20
Anežka Smočková faulována a další 2 minuty budou Židenice bez Victorie Fuchsové
17:25
Žampachová Zuzana se ocitla v rohu hřiště na polovině Bohemians vidí volnou Annu Do, ta ale je skvěle ubráněna Štěpánkou Kubánkovou
16:11
Denisa Hebíková opět po nahrávce Karolíny Mezerové střílí, ještě kousek a bude tam
15:59
Anna Stará obtěžuje židenickou Lucii Oujezdskou, nenechává jí prostor přihrát
14:02
Souboj v běhu - Anežka Smočková vers Victorie Fuchsová - směrem na bohemáckou branku vítězí útočnice hostí, ovšem nestačí zakončit, směr se otáčí a tady má navrch Anežka Smočková, ta stíhá ještě nahrát
13:11
Židenice již v pěti, Tereza Spoustová posílá dělovku těsně nad břevno branky hostí
12:12
Na hřišti výkvět domácího týmu - Mezerová, Kočvarová, Faltová, Hebíková, Tomadlová - prohazují si míček mezi sebou, nepouští ho z čepelí - prozatím bez úspěchu
11:04
Vyloučen hráč #4 Bára Zemánková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
11:04
První přesilovka bude v rukách hráček FbŠ Bohemians - za sekání si jde sednou Bára Zemánková
09:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #2 Anna Klvačová (1:1).
09:26
Židenická Kateřina Jančová se z rohu hřiště snaží najít někoho kdo je volný - nachází Annu Klvačovou, ta přihrává Zuzaně Žampachové,která střílí míček za záda brankářky Anity Vlachové
06:59
Bohemácké obránkyně Tereza Spoustová s Lucií Čermákovou připravují živné pole pro Markétu Seidlerovou a Kateřinu Ciblovou, ty prověřují brankářku Židenic, ovšem rozhodčí pískají nohu v brankovišti - rozehrávat bude moravský tým
05:11
Marie Tomadlová přenechává míček Karolíně Mezerové,která pálí, míček blokuje Eva  Tereza Šehičová - nyní poznala jakou má Kája ránu
03:58
Sehraná dvojice Mezerová Hebíková si několikrát mezi sebou vyměnily míček, poslední u něj byla Denisa, která míjí odrytou branku, co odkrytou, úplně prázdnou bránu - příště to bude jistě lepší
02:48
Victorie Fuchsová seká, rozhodčí dávají výhodu Bohemačkách, které okamžitě zahajují útok na svatyni Židenic
01:08
01:08
8 vteřin po první minutě tu máme 1. branku, kterou střílí Kateřina Bunterová za přihrávky Lucie Vodičkové
00:30
Prvních pár vteřin je na míčku tým domácích hráček
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Jakub Dragoun.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: hráči v poli: Anna Klvačová, Hong Anh Anna Do, Zuzana Žampachová, Kateřina Jančová, Lucie Oujezdská
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Anita Vlachová; hráči v poli: Tereza Spoustová, Kateřina Ciblová, Markéta Seidlerová, Kristýna Říhová, Lucie Čermáková
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u 8. kola 1. ligy juniorek v pražské hale na Pankráci, kde se utká tým domácích FbŠ Bohemians a hostující tým K1 Florbal Židenice