2:2
0:5
- : -

FBC Česká Lípa - Sklo Bohemia Světlá n/S 3:9
17. Karolína Zikmundová, 25. Michaela Mazurová, 32. Michaela Mazurová - 9. Šárka Kudlová, 11. Šárka Kudlová, 34. Karolína Urbanová, 37. Karolína Urbanová, 41. Karolína Urbanová, 41. Kristýna Milfaitová, 48. Kristýna Milfaitová, 53. Veronika Císařová, 57. Šárka Kudlová; rozhodčí: Petr Dunaj - Ondřej Sklenář; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Ada Červinků 18, Viktorie Ševrová 4 - Lucie Melicharová 10; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:5;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
Bohužel jsme dnes ztrácely balóny v útočném pásmu. Zároveň jsme nebyly důrazně v obraně a prohráli většinu soubojů. Máme se z čeho ponaučit pro přiští zápas. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme na zítra hodně štěstí pod Ještědem.
Komentář hostů Rosecký Tomáš (Asistent trenéra):
Cesta na sever Čech se náramně vyplatila, kdy si připisujeme zaslouženě tři body. První dvě třetiny byla hra relativně vyrovaná, ale o výsledku rozhodl skvostný nástup do třetí třetiny, kdy jsme dvěma slepenými góly domácím utekli ve skóre. Dále se projevil i širší kádr, neboť jsme dokázali tempo hry vystupňovat. Po přejezdu do Liberce se zítra těšíme na zápas proti dalšímu soupeři ze severu Čech. děkujeme soupeři za kvalitní zápas.
56:06
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #49 Karolína Urbanová (3:9).
54:33
Domácí rozehrávají na polovině hřiště.
52:54
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #69 Veronika Císařová, asistoval #13 Marie Bartošková (3:8).
51:48
Domácí hrají první přesilovou hru utkání.
51:47
Vyloučen hráč #10 Sára Matějů družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:06
Hosté rozehrávají v útočném rohu.
48:52
Hosté si přihrávají okolo hráček domácích na polovině domácích.
47:06
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Kristýna Milfaitová, asistoval #3 Zuzana Simandlová (3:7).
40:17
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #26 Barbora Beránková (3:5).
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:10
40:00
38:08
Na míčku jsou domáci a vytváří si založení útočné kombinace.
36:19
Buly vyhrávají domácí.
36:18
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #10 Sára Matějů (3:4).
35:00
Hosté rozehrávají na vlastní polovině.
33:19
Buly yvhrávají hosté.
33:18
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #6 Šárka Kudlová (3:3).
32:06
hosté roezhrávají od vlastní branky.
31:24
31:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #19 Karolína Zikmundová (3:2).
24:35
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #27 Anna Köhlerová (2:2).
23:36
Domácí rozehrávají od vlastní branky.
22:45
Hosté přechází do útočných pozic.
21:32
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:13
20:00
19:33
Hosté v klidu na míčku dohrávají první třetinu.
18:29
Domácí rozehrávají v útočném rohu.
17:16
Domácí v útočných pozicích.
16:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Karolína Zikmundová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (1:2).
16:07
15:01
Hanzlíková přišla o míček a hosté už v útočných pozicích.
12:55
Hosté rozehrávají na útočné polovině.
12:02
Hosté v útočných pozicích.
10:57
10:56
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová bez asistence (0:2).
10:24
Domácí hráčky v útočných pozicích.
08:35
08:34
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #12 Radka Zikmundová (0:1).
07:40
Zikmundová přihrává Měchurové před branku.
05:17
Hanzlíková výborně získala míček na vlastní čepel a běží do útoku.