0:0
0:5
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Tatran Střešovice 0:7
5. Pavlína Soukupová, 20. Tereza Tkadlecová, 44. Adéla Bořilová, 45. Pavlína Soukupová, 47. Kateřina Fialová, 48. Karolína Bláhová, 60. Nikola Pieczonková; rozhodčí: Daniel Karásek - Filip Beran; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Veronika Čemoláková 16 - Juliana Fajčíková 15; po třetinách: 0:2, 0:0, 0:5;
Komentář domácích Vokáč Jan (Trenér):
Velice povedený výkon s velmi těžkým soupeřem, od kterého se můžeme jen odrazit. Škoda 5ti minutového výpadku ve 3. třetině, který rozhodl o takto krutém výsledku. Troufám si říct, že jsme si v dnešním zápase zasloužili vstřelit nějakou branku, neboť šancí jsme si vytvořili opravdu dosti, bohužel se nám to nepodařilo. Chci touto cestou holkám pogratulovat k výbornému výkonu. Děkuji soupeři za hezký zápas, brzké uzdravení raněným a šťastnou cestu domů. PS: Zdravíme Šimiho do Irska.
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér):
Dnes musím vyzdvihnout výkon naší gólmanky, která tým opravdu podržela. Soupeř rozhodně z tohoto zápasu neměl odejít bez vstřeleného gólu, ale Julča prostě vše pochytala. Náš výkon dnes nebyl kompaktní a vždy mu něco chybělo. V první třetine bambilión ztrát, v druhé málo pohybu a třetí už měla parametry. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #54 Pavlína Soukupová (0:7).
53:14
Velká šance domácích. Dorážku Duchkové ale ještě Fajčíková dokázala vyrazit mimo branku
52:24
A další zákrok proti Tkadlecové.
51:51
Nádeníková natáhla ke střele těsně za polovinou hřiště, Čemoláková vyráží.
49:37
Binědová střílí těsně nad branku
47:12
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
47:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová bez asistence (0:6).
47:12
A Tatran následně přidává další branku a je to už 0:6
46:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #9 Juliana Fajčíková (0:5).
46:37
Zborníková hezky našla před brankou Duchkovou, té se ale Fajčíkovou překonat nepodařilo. Následně dlouhým výhozem poslala do brejku Bláhovou, která zvyšuje na 0.5
45:29
Hezká kombinace domácích, Fajčíková chytá
44:38
Vyloučen hráč #23 Michaela Stránská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
44:38
Před brankou hostů přišel faul, domácí si tak zahrají přesilovku
44:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #37 Karolína Bláhová (0:4).
44:12
Vzápětí se dnes podruhé trefuje Soukupová a je to 0:4
43:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová bez asistence (0:3).
43:19
NA druhé straně to stejně zkusila Bořilová. Té se ale podařilo domácí obranou projít a zvyšuje na 0.3
39:45
Zborníková s Duchkovou přečíslení 2 na 1. První jmenovaná vzala situaci na sebe, ale Fajčíková jí vychytala
39:15
Po střele Tatranu balonek nebezpečně poskakoval v malém brankovišti, Slávistky nakonec situaci zvládly
38:31
Marková odvážně vyvezla balonek přes celé hřiště. Střelu její spoluhráčky ale dokázala Fajčíková chytit. Poté jí ještě balonek vypadl, ale dorážce dokázaly její spoluhráčky zabránit
38:10
Na druhé straně se dostala ke střele Peteříková, bohužel těsně nad
37:25
Tlak hostů stále nárůstá, Lendelová uklidňuje situaci vyhozením přes celé hřiště
36:45
DAlší nebezpečná střela Tatranu, Čemoláková na poslední chvíli sebrala balonek z čepele dorážející hráčky
35:51
Hezký protiútok Slávistek, Zbroníková hledala před brankou Krutinovou, té se ale nepodařilo na její přihrávku dosáhnout
35:15
V poseldních minutách se hraje převážně před domácí brankou, ale i další velká šance Cendelínové zůstala neproměněna
33:48
Další zákrok domácí brankářky proti střele z velkého brankoviště
33:19
Marková hezky procházela podél mantinelu, před branku jí ale obrana Tatranu nepustila
31:59
Teď už se Tatran dostal ke střele v nebezpečnější pozici. Čemoláková se skvěle přesunula. Následnoé dorážce zabránila Binědová
31:15
Domácí obraně se zatím daří vytlačovat Tatran z dobrách pozic ke střelbě, a tak to Bláhová zkusila nakonec z velké dálky. Střela skončila mimo
30:42
Na druhé straně si připisuje 2 dobré zákroky Čemoláková proti nebezpečným střelám Tatranu
29:58
Střelu Binedové vyráží Fajčíková i s trochou štěstí nad branku. Balonek jí škrtl o ruku a skončil těsně nad břevnem
29:01
Domácím za brankou utekl balonek, a ten se po přihrávce dostal před branku k Jandové, která byla před Čemolákovou úplně sama. Zakončení ale nezvládla a netrefuje domácí branku
28:10
Skákavé nahození z poloviny hřiště nikdo před domácí brankou nedokázal tečovat, a tak končí u Čemolákové
27:25
Pokus Soukupové byl zblokován, o chvíli později to zkoušela znovu od levého mantinelu, tentokrát ale narozdíl od situace v první třetině nezamířila přesně
24:45
Vyloučen hráč #79 Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:45
Gocová hezky procházela mezi hráčkami Slavie, zastavit jí musela až faulem Binědová. Uvidíme přesilovku Tatranu
22:06
Čemoláková hezky vyráží nebezpečnou střelu
21:15
Zborníková se hezky obtočila kolem soupeřky, její střela ale byla sražena do rohu. O několik vteřin později se ke střele dostala Lendelová, ale netrefuje branku soupeře
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:8
20:00
19:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová bez asistence (0:2).
19:19
Před koncem první třetiny se ke střele dostala Tkadlecová. Její pokus zapadl k pravé tyči a hosté tak vedou 2:0
17:15
Až teď se dostala k balonku Krutinová a vyrazila do protiútoku. V rychlosti ale nezamířila přesně a balonek konči za brankou Tatranu
16:45
Tatran už přes minutě velmi nebezpečně kombinuje kolem domácí branky, SLávistky zatím s vypětím všech sil odolávají
15:01
Lendelová to zkoušela z dálky, střela skončila pouze na zadním mantinelu
13:15
Binědová dostala balonek k mantinelu a následně hezky obešla Gocovou. Pak se snažila natlačit před branku a překonat Fajčíkovou, ta ale byla proti a chytá
12:56
Teď už ale musela zasahovat proti nebzpečné střele od domácích hráček
12:21
Domácí rozehrávka z poloviny hřiště přinesla pouze nahozený skákavý balonek před hostující branku, ale nikdo za ním bohužel neběžel. A tak Fajčíková balonek sbírá a vyhazuje
11:31
Ježdíková hezky přenechala balonek Soukupové, její střela na vzdálenější tyč minula branku Čemolákové jen o pár centimetrů
08:47
Hezká kombinace Slávistek při vyvezení balonku od vlastní branky, k ohrožení Fajčíkové ale nakonec nedošlo
07:12
Ale po té jsme viděli nebezpečnou střelu pod břevno, kterou ale Fajčíková vyráží
07:05
Domácí se na chvíli usadili před brankou Tatranu, ale je z toho nakonec pouze rozehrávka z rohu
05:35
Binědová odvážně vyvezla balonek přes 3 napadající soupeřky, při pokusu o střelu ji bohužel balonek trochu odskočil, a tak se střela příliš nepovedla
04:17
04:17
Tatran se dostává do vedení. Po rozehrávce volného úderu se nekompromisní střelou pod břevno trefuje Pavlína Soukupová
03:50
Fialová střílí, Čemoláková ale bez větších problémů chytá
02:47
Teď už Binědová vystřelila, Fajčíková vyráží. Obrana Tatranu nepustila domácí hráčky k dorážce, a tak Fajčíková po chvilce sbírá balonek ze země
02:29
Binědov se individuálně snažila dostat ke střela, obránkyně Tatranu jí ale míček odebrala
01:51
První střela Tatranu letěla sice mimo branku, ale od mantinelu se odrazila zpět do brankoviště. V tom panoval chvíli zmatek, ale nakonec domácí obrana hostům žádnou střelu nedovolila
00:58
Zatím vidíme opatrný začátek z obou stran
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Karásek a Filip Beran.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Juliana Fajčíková; hráči v poli: Šárka Ježdíková, Liliana Šindelářová, Anna Kateřina Jandová, Adéla Bořilová, Tereza Halouzková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Veronika Čemoláková; hráči v poli: Tereza Duchková, Andrea Marková, Nela Kubíková, Simona Staňková, Victoria Binědová