4:0
3:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Crazy girls FBC Liberec 10:1
9. Andrea Břeská, 16. Daniela Frantíková, 19. Vendula Štolbová, 23. Barbora Fáčková, 23. Emilie Skalíková, 28. Karolína Janatková, 33. Marie Havlíčková, 44. Karolína Janatková, 53. Kristína Belicová, 57. Magdaléna Plášková - 60. Aneta Voříšková; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1 + Ondřej Neuman OS:2; využití: 0:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Karolina Bačková 13 - Adéla Malkusová 23; po třetinách: 3:0, 4:0, 3:1;
Komentář domácích Neuman Ondřej (Trenér):
Komentář hostů Novák Petr (Vedoucí):
60:00
Střely ve 3. části: 8:4
60:00
59:43
Vyloučen hráč #9 Markéta Valešová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
59:43
Radost Liberce z gólu netrvala dlouho. Zahraje si další oslabení.
59:10
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #10 Petra Müllerová (10:1).
58:24
Míková střílí z půlky, ale její střela je záhy zblokována.
57:26
Prontekerová zkouší střílet, ale míček míří za branku hostů.
57:01
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #11 Marie Havlíčková (10:0).
56:01
Chodov využívá přesilovku a dává 10 gól.
54:31
Vyloučen hráč #8 Karin Muchová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
54:12
Odložené vyloučení, Chodov zkouší v šesti, ale hra se nakonec přerušuje a domácí si zahrají první přesilovku.
53:09
Bačková předvádí další úžasný zákrok.
52:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #11 Marie Havlíčková (9:0).
51:55
Zmatek za brankou domácích, která byla v souboji posunuta.
48:38
Liberec přesilovky nevyužil, stav utkání zůstsává stejný.
46:38
Vyloučen hráč #8 Markéta Prontekerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
46:38
Vyloučen trenér Ondřej Neuman družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest.
46:38
Za osobní trest trenéra Ondřeje Neumana si odchází sednout na 2 minuty Markéta Prontekerová.
43:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (8:0).
43:36
Prontekerová nahrává na samotnou Janatkovou, která obíhá vyjetou Malkusovou a střílí do prázdné branky.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:3
40:00
39:50
Trestné střílení družstva Crazy girls FBC Liberec neproměnil #17 Marcela Urbanová.
39:50
Po faulu domácích, provede trestné střílení Marcela Urbanová.
39:01
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:45
Karin Muchová beží sama na bránu, ale kazí si šanci a vůbec nevystřeluje.
36:08
Balková přihrála Prontekerové, ta míček zkoušela příhrát ještě před branku, ale tam nikdo nebyl a míček tak získali hosté.
34:43
Malkusová vyráží střelu Belicová, která střílela z půlky.
32:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #48 Andrea Břeská (7:0).
32:44
Tentokrát se prosazuje Mária Havlíčková, která je úspěšná po nahrávce Břeské.
30:44
Protekerová nejprve střílí, a poté doráží, ale Malkusová situaci pohlídala.
27:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #71 Kristína Belicová (6:0).
27:39
Belicová nahrává Janatkové a ta střílí do brány. Chodov tak zvyšuje skóre, které se bude Liberec jen těžko dohánět.
24:15
Belicová zbytečně seká protihráčku a hosté díky tomu budou mít rozehrávku.
22:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #16 Karolína Janatková (5:0).
22:55
Gól na 5:0 dává Emílie Skalíková.
22:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #48 Andrea Břeská (4:0).
22:31
Barbora Fáčková se prosazuje u dalšího chodovského gólu.
21:09
Plášková střílí, ale Malkusová vyráží helmou.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
19:03
Frantíková z dálky nahazuje, ale nikdo její nabídku nevyužívá.
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Vendula Štolbová, asistoval #71 Kristína Belicová (3:0).
18:20
Belicová na Štolbovou a je to 3:0 pro Chodov.
15:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková z trestného střílení (2:0).
15:22
Za faul hráčky hostujícího týmu, provede trestné střílení Daniela Frantíková.
13:39
Vendula Štolbová zblokovala střelu vysokou holí a Liberec bude mít standartku.
10:39
Břeská si bere míček a střílí na břicho Malkusové.
08:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #71 Kristína Belicová (1:0).
08:16
Kristína Belicová posouvá míček na volnou Andreu Břeskou a ta dává gól.
07:15
Karolina Bačková místo míčku chytila florbalku Daniely Frantíkové.
05:57
Bačková si připisuje první zákrok.
03:01
Rozhodčí poprvé zastavují hru.
02:26
Plášková střílí první střelu zápasu, ta končí na brance hostů.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Kateřina Kvapilová, Markéta Valešová, Karolína Nováková, Karolína Vlachová, Klára Pabiánová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karolina Bačková; hráči v poli: Barbora Fáčková, Vendula Štolbová, Kristýna Jirásková, Kristína Belicová, Andrea Břeská
00:00
Vítáme vás na 7.kole Extraligy žen, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a Crazy girls  FBC Liberec. Užijte si zápas.