1:1
1:1
- : -

FBC FAT PIPE Vipers Most - FBC DDM Kati Kadaň 4:3
2. Karel Bednář, 14. Jan Červenka, 25. Jan Čech, 43. Michal Varšáni - 7. Adam Šole, 27. Alexandr Pech, 42. Michal Nápravník; rozhodčí: David Kozlík - Jessica Keszi; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Semsch -3 - Jiří Grund ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:1;
45:00
42:54
Timeout FBC FAT PIPE Vipers Most
42:54
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #86 Jiří Horák (4:3).
42:29
Vyloučen hráč #8 Vojtěch Vorlíček družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:43
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
41:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #82 Michal Nápravník, asistoval #76 Martin Koukl (3:3).
34:51
Vyloučen hráč #9 Dominik Kožnar družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:16
Vyloučen hráč #32 Michal Varšáni družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání.
26:29
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Alexandr Pech, asistoval #82 Michal Nápravník (3:2).
24:20
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #29 Jan Čech, asistoval #32 Michal Varšáni (3:1).
21:40
Vyloučen hráč #76 Martin Koukl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
13:37
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #41 Jan Červenka, asistoval #11 Karel Bednář (2:1).
06:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #62 Adam Šole bez asistence (1:1).
01:16
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář, asistoval #14 Ondřej Valnoha (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jessica Keszi.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň:
00:00
Line-up domácích FBC FAT PIPE Vipers Most: brankář: Adam Semsch; hráči v poli: Jakub Beneš, Jan Čech, Ondřej Matura, Vojtěch Vorlíček, Samuel Jiří Mikač