2:0
5:0
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FB Hurrican Karlovy Vary 8:2
8. Jakub Nový, 16. Dominik Bláha, 21. Jan Fanta, 31. Dominik Bláha, 31. Jakub Ruml, 33. Jan Fanta, 36. Martin Bugala, 45. Eliáš Lux - 6. Vojtěch Slavík, 14. Jakub Hofman; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Pavel Váňa; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Novák 18 - Marek Matějka 13; po třetinách: 1:2, 2:0, 5:0;
45:00
Střely ve 3. části: 10:5
45:00
44:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #9 Eliáš Lux, asistoval #83 Martin Kadečka (8:2).
39:59
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
35:40
Vyloučen hráč #23 Dominik Bürger družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
35:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Martin Bugala, asistoval #91 Jan Timura (7:2).
32:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #4 Jan Fanta, asistoval #77 Jakub Ruml (6:2).
30:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #83 Martin Kadečka (5:2).
30:07
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #13 Petr Vincenz (4:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:8
30:00
22:25
Vyloučen hráč #23 Dominik Bürger družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
20:41
15:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha bez asistence (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:7
15:00
13:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #25 Jakub Hofman, asistoval #11 Petr Holeček (1:2).
07:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #62 Jakub Nový, asistoval #13 Petr Vincenz (1:1).
05:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #38 Vojtěch Ježek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Tomáš Novák; hráči v poli: Vojtěch Vosátka, Petr Vincenz, Jakub Nový, Dominik Bláha, Dominik Bürger