2:0
3:1
- : -

Florbal Ústí - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:2
2. Martin Hrabánek, 4. Jan Vondruška, 8. Jan Vondruška, 16. Aleš Vlach, 23. Josef Leština, 34. Marek Chroustovský, 40. Samuel Sturm, 41. Tadeáš Weber - 12. Ondřej Balý, 34. Ondřej Wopršalek; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Pavel Váňa; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Tomáš Kremlík 11 - Šimon Staněk 12; po třetinách: 3:1, 2:0, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:4
45:00
40:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (8:2).
39:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Samuel Sturm, asistoval #35 Lukáš Dittrich (7:2).
33:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #89 Josef Leština (6:2).
33:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #96 Ondřej Wopršalek, asistoval #76 Ondřej Hrdonka (5:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:5
30:00
24:24
Vyloučen hráč #29 Aleš Vlach družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
22:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #89 Josef Leština, asistoval #14 Martin Hrabánek (5:1).
15:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (4:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:4
15:00
11:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý, asistoval #69 Pavel Jendrichovský (3:1).
07:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #35 Lukáš Dittrich (3:0).
03:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #29 Aleš Vlach (2:0).
02:56
Vyloučen hráč #68 Zdeněk Votava družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
01:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Šimon Staněk; hráči v poli: Ondřej Balý, Pavel Jendrichovský, Jan Machačný, Adam Löwy, Jakub Černý
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tomáš Kremlík; hráči v poli: Ondřej Trčka, Vilém Vrzala, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Aleš Vlach