3:1
2:1
- : -

FBC Kutná Hora - černí - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 6:5pn
26. Michal Trník, 27. David Kobylarz, 30. Marek Trník, 41. Marek Trník, 45. Matyáš Vašíček, N Matyáš Vašíček - 5. Ondřej Petrák, 12. Filip Kohút, 13. Petr Špaček, 22. Daniel Bruntz, 38. Ondřej Petrák; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Rudolf Javořík 16 - Karel Schamberger 12; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #9 Antonín Zikmund , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #19 Martin Landsmann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #62 Aleš Chmelař , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #88 Matyáš Vašíček a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #44 Filip Kohút , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #24 Filip Vávra , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 7:8
45:00
44:57
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #24 Filip Vávra (5:5).
43:30
Timeout FBC Kutná Hora - černí
42:20
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
40:58
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #24 Filip Vávra (4:5).
38:41
Vyloučen hráč #4 Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #18 Ondřej Petrák bez asistence (3:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:6
30:00
29:12
26:19
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #17 David Kobylarz, asistoval #3 Adam Štursa (2:4).
25:47
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (1:4).
21:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #10 Daniel Bruntz, asistoval #59 Petr Špaček (0:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 1:7
15:00
12:00
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #46 Patrik Šebek (0:3).
11:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút, asistoval #78 Adam Staněk (0:2).
05:26
Vyloučen hráč #3 Adam Štursa družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání.
04:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #3 Matěj Miclík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Karel Schamberger; hráči v poli: Petr Špaček, Ondřej Honc, Daniel Bruntz, Patrik Šebek, Aleš Chmelař