2:2
- : -
BUTCHIS

Fbc Strakonice - BUTCHIS 7:6
10. Adam Miklas, 17. Jan Janda, 21. Matěj Čajan, 25. Barbora Novotná, 26. Adam Miklas, 34. Jan Janda, 39. Adam Šperlín - 8. Alfréd Benko, 24. Matyáš Roderick Vašák, 28. Patrik Vodrážka, 30. Filip Manďák, 39. Matyáš Roderick Vašák, 45. Tomáš Vybíral; rozhodčí: David Hertz - Dominik Morávek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šimon Fric 17 - Matěj Kratochvíl 16; po třetinách: 1:1, 4:3, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:7
45:00
44:14
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Tomáš Vybíral, asistoval #66 Matyáš Roderick Vašák (7:6).
42:53
Timeout Fbc Strakonice
39:50
Timeout BUTCHIS
38:57
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #23 Jan Janda (7:5).
38:35
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #66 Matyáš Roderick Vašák, asistoval #71 Sebastián Počarovský (6:5).
33:47
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #5 Václav Kotrc (6:4).
30:44
Vyloučen hráč #17 Adam Miklas družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zvedání florbalky.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:8
30:00
29:08
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #5 Filip Manďák, asistoval #51 Alfréd Benko (5:4).
27:07
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Patrik Vodrážka, asistoval #22 Štěpán Dušek (5:3).
25:32
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #17 Adam Miklas bez asistence (5:2).
24:35
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #11 Barbora Novotná, asistoval #46 Martin Mrkvička (4:2).
23:52
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #66 Matyáš Roderick Vašák bez asistence (3:2).
20:43
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Matěj Čajan, asistoval #11 Barbora Novotná (3:1).
19:08
Vyloučen hráč #66 Matyáš Roderick Vašák družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
16:14
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #7 Vítek Mikeš (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:8
15:00
09:39
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #17 Adam Miklas, asistoval #38 Matěj Čajan (1:1).
07:49
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #51 Alfréd Benko, asistoval #66 Matyáš Roderick Vašák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Dominik Morávek.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS:
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Šimon Fric; hráči v poli: Vítek Mikeš, Jan Janda, Adam Šperlín, Václav Kotrc, Adam Miklas