1:1
2:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Ústí 6:7pn
2. Vojtěch Procházka, 5. Marek Navrátil, 9. Vojtěch Kulhavý, 22. Adam Sláma, 43. Jindřich Lego, 45. Matyáš Borek - 3. Josef Leština, 4. Aleš Vlach, 6. Josef Leština, 20. Vilém Vrzala, 36. Tadeáš Weber, 36. Marek Chroustovský, N Marek Chroustovský; rozhodčí: Pavel Váňa - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 14 - Matěj Dobosz 15; po třetinách: 3:3, 1:1, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #48 Marek Chroustovský a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #93 Vojtěch Petráň , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #33 Jan Vondruška a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #53 Matyáš Borek , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 8:5
45:00
44:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #73 Adam Sláma (6:6).
42:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Jindřich Lego, asistoval #88 Marek Navrátil (5:6).
42:04
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
35:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #14 Martin Hrabánek (4:6).
35:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #48 Marek Chroustovský (4:5).
33:36
Vyloučen hráč #99 Jan Evžen Růžanský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:9
30:00
21:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #50 Robert Málek (4:4).
20:35
Vlach trefuje břevno
20:04
Přesná nahrávka Chroustovského na Leštinu, ale ten míjí
19:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #16 Tadeáš Weber (3:4).
18:13
Leština má dnes svůj den, hraje výborně
16:55
Vyloučen hráč #30 Samuel Sturm družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
14:36
Ústí má nepřesné přihrávky a většinou nahrají chodovským hráčům, pak domácí musí bránit
12:45
Výborný Dobosz
08:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Vojtěch Kulhavý, asistoval #88 Marek Navrátil (3:3).
08:30
Krásná souhra Chroustovského a Hrabánka na utočné půlce
05:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #89 Josef Leština bez asistence (2:3).
04:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #78 Jakub Kuzma (2:2).
03:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (1:2).
02:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #89 Josef Leština, asistoval #37 David Černý (1:1).
01:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Matěj Dobosz; hráči v poli: Vilém Vrzala, Ondřej Trčka, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Aleš Vlach
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Vojtěch Kulhavý, Patrik Fialka, Marek Navrátil, Robert Málek, Jakub Kuzma