1:2
2:4
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - FbK Orlicko-Třebovsko A 6:10
9. Luboš Brzoň, 12. Daniel Vodička, 17. Jaroslav Krátký, 29. Petr Trtík, 42. Andrej Čapek, 57. Andrej Čapek - 8. Pavel Horák, 14. Štěpán Kapoun, 16. Tadeáš Šilar, 19. Tomáš Langer, 30. Tomáš Langer, 33. Petr Minář, 41. Vojtěch Šmíd, 43. Tomáš Dryml, 57. Patrik Jurco, 59. Patrik Jurco; rozhodčí: Daniel Jireček - Pavel Houserek; vyloučení: 6 + Jan Hofman 4 + Daniel Vodička TDKU:3; využití: 0:3; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 35 - David Richter 29; po třetinách: 3:4, 1:2, 2:4;
Komentář domácích Trtík Petr (Trenér):
Hostující tým bohužel nekompromisně využil prohřešky našich borců a postupně navyšoval skóre. K výhře týmu hostí gratulujeme.
Komentář hostů Typl Jiří (Trenér):
Dnes velmi pomalé utkání, plné osobních soubojů a individuálních chyb. Přesto jsme zápas zvládli. Těšíme se na další zápas! Budeme lepší, díky!
60:00
Střely ve 3. části: 14:16
60:00
59:36
Vyloučen hráč #41 Jan Hofman družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2+2 minuty za hrubost.
59:36
Vyloučen hráč #46 Daniel Vodička družstva Sklo Bohemia Světlá n/S do konce utkání.
58:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco bez asistence (6:10).
56:51
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (6:9).
56:00
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #14 Jan Dušek (6:8).
51:36
Vyloučen hráč #9 Ondřej Holoubek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:30
Domací mají další přesilovku ale Orlicko jim nedá nic zadarmo ani ve 4
50:09
Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
49:10
Orlicko má ukázkové střely ale Černohlávkovi nedělají problémy.
48:01
Krásné oslabení ze strany Světlé
48:00
Černohlávek zachraňuje jednu střelu za druhou
46:16
Vyloučen hráč #5 Petr Baloun družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
42:56
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Dryml, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (5:8).
41:25
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #66 Petr Trtík (5:7).
40:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (4:7).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:12
40:00
37:39
Fišer posílá ukázkovou střelu backhandem.
37:05
Ten Černohlávek je čaroděj.
34:45
Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:45
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nesportovní chování.
32:28
Minář zvyšuje skore na 4:6
32:00
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #28 Patrik Jurco (4:6).
31:25
Dnes sledujeme velice vyrovnanou hru
29:33
Langer posílá Orlicko do vedení
29:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #93 Jan Machatý (4:5).
28:36
Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
28:36
Trtík srovnává skore na 4:4
28:04
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #20 Andrej Čapek (4:4).
24:03
Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře.
22:15
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko A neproměnil #93 Jan Machatý.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:17
20:00
18:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (3:4).
18:20
Orlicko využívá přesilovku a zvyšuje na 3:4
18:08
Neuvěřitelná kombinace ze stranky Orlicka
17:27
Vyloučen hráč #19 Luboš Brzoň družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
16:37
Jaroslav Krátký si nenechá nic líbit a hned vyrovnává na 3:3
16:04
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký bez asistence (3:3).
16:00
Šilar posílá Orlicko do vedení
15:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #88 Tadeáš Šilar, asistoval #23 Petr Stolín (2:3).
13:30
Orlicko využívá přesilovku a vyrovnává na 2:2
13:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #30 Tomáš Langer (2:2).
12:29
Vyloučen hráč #41 Jan Hofman družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
12:28
a máme tu první vyloučení
12:20
Nebezpečný útok ze strany Orlicka
11:27
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #46 Daniel Vodička, asistoval #66 Petr Trtík (2:1).
11:20
Neskutečné co za kombinace předbádí Pavelka s Brzoněm!!
11:02
Pavelka posílá krásnou nahrávku na Milana Tvrdíka ale ten klasicky pálí mimo bránu.
10:10
Krásná kombinace domácích končí vyrovnávací brankou.
08:43
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #7 Martin Pavelka (1:1).
07:29
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #20 Pavel Horák bez asistence (0:1).