1:2
- : -
FbC Skuteč

Andone SK Jihlava - FbC Skuteč 10:5
8. Jan Beránek, 8. Jakub Horský, 10. Jakub Horský, 14. Patrik Bratršovský, 17. Ondřej Vyskočil, 25. Patrik Bratršovský, 26. Michal Strejček, 27. Jan Horský, 36. Ondřej Vyskočil, 52. Matěj Voslář - 21. Kryštof Maňour, 32. Jakub Prášek, 34. Tomáš Šikl, 55. Adam Vařejčko, 58. Kryštof Maňour; rozhodčí: Petr Jindra - Filip Novák; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 17 - Jonáš Moravec 12; po třetinách: 5:0, 4:3, 1:2;
Komentář domácích Komenda Roman (Trenér):
Dobře odehraný zápas, kde se nám podařilo dobře zapracovat mladý a místy to i ovlivnilo průběh hry, ale i tak jsme se zápas spokojeni. Díky hráčům a soupeři
Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér):
Prospaná první třetina rozhodla zápas. Začínat za stavu 5:0 je těžké. Třetí třetina z naší strany byla dobrá. Ale je to málo. Musíme se poučit a hrát od začátku.
Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:37
Vyloučen hráč #79 Martin Fuňk družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře.
58:23
Hostující tým hraje v plném počtu.
57:19
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #51 Jonáš Moravec (10:5).
56:23
Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
54:44
Fanoušci Skutče neztrácí naději.
54:02
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #83 Jakub Kadavý (10:4).
51:07
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #3 Matěj Voslář, asistoval #10 Viktor Cakl (10:3).
50:10
Vyskočil vychytává prudkou střelu Vařejčka.
48:58
Právě jsme byli svědky výborné souhry hráčů Skutče, gól z toho bohužel není.
47:55
Cakl byl svým týmem ponechán napospas na středu hřistě obklopen protihráči.
46:20
Hostující tým hraje opět v plném počtu.
44:20
Vyloučen hráč #9 Marek Hromádko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování florbalky.
44:19
A jde se vylučovat:(
42:48
Vařejčko běží sám na bránu, míček ztrácí.
42:29
U Vyskočila zvoní tyč.
41:38
Hraje se ve vysokém tempu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává hostující tým.
35:32
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil bez asistence (9:3).
35:09
Sledujte ig @polobohgabriela a @barujni_8222 :3
34:08
Cakl trefuje Moravce do masky.
33:37
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl bez asistence (8:3).
32:57
Horský dokázal skvěle přihrát osamocenému Vyskočilovi O. ten ale nedokázal přesně zakončit
31:06
Neříkal někdo že by se sem šikl Šikl ?
31:05
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #44 Tomáš Šikl (8:2).
30:50
Oba týmy předvádí velice kvalitní šerm šavlí.
30:07
Vyskočil Š. předvádí výborný zákrok.
29:44
Vyskočil O. se stihl vrátit a zabránit Maňourovi ve vystřelení na branku.
26:50
Vyloučen hráč #19 Jakub Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:13
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #19 Jakub Horský (8:1).
26:13
Já na bráchu, brácha na mě. Bratři Horský navyšují stav utkání na 8:1.
25:43
Jsme svědky velice kvalitní tragikomedie.
25:15
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #93 Michal Strejček, asistoval #6 Hynek Jirků (7:1).
24:24
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #6 Hynek Jirků (6:1).
24:15
Moravec se velice rychle stihl přesunout a vychytává střelu Horského.
22:45
 Fuňk to napálil omylem do Strejčka.
20:20
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #2 Damián Václav Pavliš (5:1).
20:01
Buly vyhrávají hosté.
20:00
Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za zdržování hry.
18:59
Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky.
16:17
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (5:0).
16:00
Sudí zvedají ruku, ale odloženého vyloučení využila Jihlava.
15:15
Hosté v situaci tři na dva nedokázali zakončit.
13:30
13:30
Bratrošovský doráží před bránou a zvyšuje stav na 4:0.
09:59
Hezká akce Bratrošovskýho s Jirků H. končí tyčkou.
09:24
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #16 David Vlk (3:0).
09:24
Horský prostřeluje nohy Moravce.
07:53
07:35
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #93 Michal Strejček (1:0).
05:48
Vyskočil Š. dokázal dobrým přesunem zneškodnit skutečskou střelu.
03:45
Vyskočil O. si prokličkoval brankoviště brankáře hostí, ale bránu přestřeluje.
01:28
Po minutě a půl atraktivní hry jsme se dočkali první střely, kterou Moravec úspěšně kryje.
00:01
Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Kryštof Maňour, Karel Kuta, Martin Fuňk, Damián Václav Pavliš, Jakub Hledík
00:00
Line-up domácích Andone SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Vít Zápotočný, Ondřej Vyskočil, Jan Horský, Jakub Horský, David Vlk