2:2
3:2
- : -

Florbal TJ Kobylisy - 1.FBC DDM Děčín IV 8:5
2. Jan Hrdlička, 8. Vít Komorný, 20. Jakub Zíka, 22. Jan Hrdlička, 40. Jakub Zíka, 41. Ondřej Kočí, 48. Jan Hrdlička, 48. Jan Hrdlička - 6. Marek Sochor, 26. Marek Sochor, 33. Lukáš Plechatý, 45. Marek Sochor, 45. Lukáš Vlček; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5 + Jan Hrdlička OS:1 + Adam Havriljak OS; využití: 0:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Ondřej Kudrnáč 11 - Jan Drobný 27; po třetinách: 3:1, 2:2, 3:2;
Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér):
Bohužel jsme z toho udělali bramboračku. Většinu zápasu jsme měli pod kontrolou. Góly jsme soupeři darovali. Děkuji soupeři a divákům.
Komentář hostů Miško Petr (Trenér):
V utkání jsme se drželi prakticky celých 60min a byť domácí byli kvalitnější, šance na body žila. Nejvíce nás mrzí jednoduché chyby, které tvořily výsledný rozdíl. Minimálně stejný výkon ohledně nasazení potřebujeme předvádět i v dalších zápasech. Děkujeme všem zúčastněným za zápas.
56:42
Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
56:42
Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
56:42
Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy - osobní trest.
56:42
Bohoušek neudržel nervy na uzdě
55:47
Děčín v přesilovce uzamknul Kobylisy na půlce a nebezpečně si nahrávají a ještě víc nebezpečněji střílí.
54:23
Vyloučen hráč #46 Ondřej Krejčí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky.
54:20
Děčín dvakrát nebezpečně ohrozil branku domácích. Gól ale žádny nepadl.
52:17
Děčín se snaží rozehrát přes střed.
51:49
Kočí vysoko nad
50:34
Havlíček sám na branku Děčína, střílí ale moc z úhlu. Brankář chytá.
47:50
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #29 Jakub Zíka (8:5).
47:48
Šimon Paldus faulován, nařízena standardka v nebezpečné vzdálenosti od branky Děčína.
47:40
A na hřišti to opět vře.
47:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (7:5).
47:13
Kobylisy využívají!
46:24
Odložené vyloučení
44:51
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Lukáš Vlček, asistoval #12 David Matza (6:5).
44:26
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #12 David Matza (6:4).
44:26
Už ne :-(
44:10
Na hřišti to vypadá, jako kdyby přesilovku hrály Kobylisy.
43:41
Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
43:40
Hra se trošku přiostřuje
40:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #52 Vít Komorný (6:3).
39:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #16 Jan Hrdlička (5:3).
39:44
Zika střílí z první. GÓL!
35:00
Dnešní zápas sleduje 31 diváků.
34:48
Náhradní brankář hostujícího týmu si za průchod svých emocí vysloužil osobní trest
34:47
Vyloučen hráč #17 Adam Havriljak družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
34:47
Vyloučen hráč #17 Adam Havriljak družstva 1.FBC DDM Děčín IV - osobní trest.
34:47
Tvrdý Bohouškův zákrok u mantinelu soupeřovi střídačky. Bräuer se těžce zvedá.
32:12
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #23 Lukáš Plechatý, asistoval #21 Lukáš Vlček (4:3).
32:12
Kudrnáč po střele Vlčka leží mimo bránu, toho Děčín využívá a Plechatý střílí gól
29:03
Děčín se snaží uklidnit hru přihrávkami na vlastní polovině.
28:50
Pozler si rozehrála na středu hřiště tak, že se k němu balonek vrátil přes Kloudu a Hrdičku na velkém brankovišti. Trefuje však jen masku brankáře.
27:50
Hra se svižně přelévá ze strany na stranu.
25:27
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #21 Lukáš Vlček (4:2).
25:27
Děčín přesilovku využívá
24:48
Vyloučen hráč #36 Marek Dostál družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
24:48
Marek Dostál zachraňuje nebezpečné přečíslení 3 na 2 za cenu faulu
24:43
Po změně stran máme menší problém se zorientovat v tom, kdo střílí na jakou branku
23:20
Vítek Komorný netrefuje balonek po výtečné nahrávce od Kočího.
21:18
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #68 Tomáš Klouda (4:1).
21:18
Klouda nahrává Hrdličkovi zpoza brány, Hrdlička nekompromisně zavěšuje.
16:52
Podavači balónků nestíhají. Míček je víc mimo hřiště než ve hřišti.
15:54
A zase tu máme kopírák. Pilek sám před domácím brankářem. Ještě jasnější gólovka než minule. Pilek přestřeluje.
15:00
Vlček sám před domácím brankářem. Jasná gólovka. Vlček ale přestřeluje.
14:54
Děčín na polovině Kobylis. Nebezpečná střela směrem na branku Ondry Kudrnáče.
14:06
Kočák tyčka
13:06
Jak přes kopírák. Kobylisy zachycují rozehrávku Děčína, tentokrát Havlíček balonek vůbec netrefil. Skóre se nemění.
12:21
Domácí zahytili soupeřovu rozehrávku, Havlíček střílí přímo do golmana. Skóre se nemění.
09:27
Děčín se pomalu rozehrává, drží balonek na svých hokejkách, počtem střel na bránu už se dotáhl na domácí.
07:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (2:1).
07:57
Kočí našel na středu Komorného, ten zavěsil z první pod víko. Kobylisy opět vedou!
07:50
Vlček prokličkoval s balonkem na hokejce polovinu hřiště, nakonec nedovoleně zastaven Kanzelsbergerem.
05:45
Hrdlička sám na polovině soupěře, který zrovna střídá. Pozler bohužel váhá z rozehrávkou. Soupeř se stihl vrátit a Hrdličku obsadit.
05:10
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #25 Michal Záruba (1:1).
05:10
První střela na branku domácích .....
01:51
01:00
Od úvodího hvizdu rozhodčího se hraje na polovině soupeře
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: David Matza, Marek Sochor, Lukáš Vlček, Adam Závěrka, Lukáš Plechatý
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Ondřej Kudrnáč; hráči v poli: Šimon Paldus, Ondřej Kočí, Adam Kanzelsberger, Vít Komorný, Antonín Semerád
00:00
Krásný nedělní podvečer ze Šatna Arény, vítáme Vás u textového zápisu ze zápasu mezi domácim týmem Florbal TJ Kobylisy a hostujícím týmem 1.FBC DDM Děčín IV.