3:2
- : -
FBS Olomouc

Florbal Vsetín - FBS Olomouc 6:9
12. Lukáš Adámek, 24. Jakub Húšť, 30. Tomáš Březík, 44. Jakub Húšť, 44. Ivan Zajíc, 58. Ivan Zajíc - 8. Igor Macháček, 12. Jiří Novák, 18. Igor Macháček, 25. Igor Macháček, 29. Bohdan Kopelec, 29. Šimon Borik, 33. Igor Macháček, 43. Matěj Pecha, 56. František Kužel; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Jakub Tománek 5, Petr Chovanec 9 - Martin Navrátil 17; po třetinách: 1:3, 2:4, 3:2;
Komentář domácích Anděl David (Trenér):
Při pohledu na skóre mě napadá řečnická otázka: kolikrát musíme vystřelit na bránu, abychom dali gól?!
Jinak děkujeme soupeři za rychlý zápas plný osobních soubojů, který se musel líbit i delegátovi.
Komentář hostů Hruška Tomáš (Vedoucí):
Dnes velmi slusny vykon, proti velmi dobre hrajicimusouperi. Pro nas pozitivum je hlavne to jak jsme odehrali konec zapasu. Kluci i pres svuj vek dokazali poslednich deset minut odehrat s mickem na hokejce a soupere defacto k  nicemu nepustili.Dekujeme souperi za zapas a prejeme hodne stestiv dalsich zapasech.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:50
Hosté už teď kontrolují hru a odvážejí si tři body.
58:05
2minuty do kebabu
57:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc bez asistence (6:9).
57:11
Zajíc vybojoval míček v rohu a snižuje na 6:9 ve stejném okamžiku co Slávie zvyšuje už na 4:0
55:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel bez asistence (5:9).
55:20
Žůrek chyboval na středu a pokazil giovemu nulu.
53:06
Giovani zatím drží nulu, to je neuvěřitelné!
52:06
Tady je to  5:8 a 8 minut do konce, ale Slávka vede už 3:0 !
48:10
Březík s Adámkem 2 na 1, ale bez úspěchu :(
43:57
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc z trestného střílení (5:8).
43:57
Zajíc dostal možnost samostaného nájezdu a proměnuje!
43:16
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť bez asistence (4:8).
43:16
Giovani je v kase! A žůrek zas nedal prazdnou hňup
42:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #14 Jan Kratochvil (3:8).
39:17
Ve florbale se nic neděje jen se to řeže a rozhodčí to nezvládají. A Polách zas minul.
38:57
2:0 Slavia!! Sorry, ale ten fotbal mě baví víc.
35:30
Zajíc teď předvedl skvělé sólo.. ale nezakončil.
34:35
Slavie 1:0!!!!!
33:23
Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
33:23
Březík to dnes likviduje.. ježiš..
32:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #29 Šimon Borik (3:7).
32:12
Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
29:35
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #13 Ivan Zajíc (3:6).
29:35
Domácí teď nádherně sehráli přesilovku a snižují!
29:00
Vyloučen hráč #3 Jiří Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Šimon Borik, asistoval #15 Igor Macháček (2:6).
28:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec z trestného střílení (2:5).
28:00
Adámek teď zahrál na zemi v brankovišti a je to trestné střílení.
25:12
Za 13 minut startuje derby pražských "S" tak už moc psát nebudu. Jo a kebab si pak dám.
24:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (2:4).
24:30
Macháček kompletuje hatrick. Domácí zase špatně rozebrali hrače a Olomouc znovu odskakuje.
23:07
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť, asistoval #9 Lukáš Adámek (2:3).
23:07
Húšť tečuje střelu Adámka a je sníženo na 2:3.
22:52
Žůrek zase sám před gólmanem a zas to zmrvil.
20:46
Druhá třetina odstartovala poněkuv klidnějším tempu, Malý první šance pálí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
19:50
Žůrek teď sám tváří tvář gólmanovi, zas to nedal. Smůla je zpět.
17:29
17:29
Olomouc už teď ale trestá.
15:31
Březík předvedl další ze svých fatalů, naštěstí pro Vsetín, střela soupeře netrefila ani zadní stěnu haly.
14:04
Vsetín se v oslabení dobře brání, Žůrek předvedl skvělé obranné zákroky.
12:41
11:54
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #12 Daniel Tichý (1:2).
11:54
Adámek vyrovnal, ale pak byl na hřišti Žůrek a Olomouc znovu vede.
11:42
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #9 Lukáš Adámek bez asistence (1:1).
09:50
Hra se teď poněkud přiostřila hostující Kopelec je nyní jak Kučera z Orlové.
07:26
06:52
Delfínek je dnes úplně mimo už po třetí je úplně na jiné straně než má být.
05:00
Olomouc se teď předčasně radovala z gólu, ale Tománek lapil.
03:00
Na míčku teď Olomouc. Ale nic nevymyslela, vzápětí Adámek 300metrů vedle.
00:28
A také první šance Vsetín, Zajíc na dvakrát ve skvělé šanci minul.
00:01
Utkání zahájeno úvodní buly pro Vsetín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gotschim a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Igor Macháček, Tomáš Skoupil, Šimon Borik, Jan Minář, Vojtěch Krhovják
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: hráči v poli: Jiří Vaculík, Jakub Húšť, Marek Polách, Robin Macek, Ivan Zajíc
00:00
Zdravíme od časoměřičského stolku a dovolte mi Vás přivítat u dnešní utkání mezi domácím Vsetínem  hosty z Olomouce.
00:00
Mezitím, co se se oba týmy rozcvičují je nutno připomenout jeden důležitý fakt. V minulém kole domácí zvítězili na půdě Slovácka a svou budovou impotenci ukončil Michal Žůrek dvěma góly. Nicméně to neznamená, že už nebude terčem posměchu. Právě naopak.